Вироби бичок своїми руками – ідеї на Новий рік для дітей (фото)

Виробництво бичок своїми руками: ідеї на Новий рік для дітей

Малюки люблять новорічні вироби. Особливо, коли вони виходять справді гарними чи кумедними. Зібрали для тебе і твою дитину одразу 10 ідей дитячих виробів бичка на Новий рік своїми руками!

1. Бичок із одноразового посуду

Паперові одноразові тарілки – готова голова для бичка. Виріж дрібні деталі, зроби роги з паличок від морозива і додай очі для іграшок.

Бичок із одноразового посуду - вироби на Новий рік для дітей

2. Бичок із пластиліну

Дуже зручно, що для такого бичка вистачить лише три-чотири відтінки. Для тулуба з ногами, носа, рогів та, за бажанням, плям.

Бичок із пластиліну - вироби на Новий рік для дітей

3.Намальований бичок

Також ми знайшли дуже просту покрокову схему, як намалювати бичка з нуля. А ще по ній можна зробити аплікацію з кольорового паперу.

Намальований бичок - вироби на Новий рік для дітей

4. Бичок із шишки

Пузата шишка – вже готовий тулуб бичка. До неї потрібно тільки приробити пластилінові ноги, хвіст і голову з мордочкою та рогами.

Бичок із шишки - вироби на Новий рік для дітей

5. Об’ємний бичок із паперу

Виріж і розкрий заготовку для бичка за цією схемою, а потім склади і склей. Тільки використовуй щільний папір, щоб іграшка була стійкою та тримала форму.

Об'ємний бичок із паперу - вироби на Новий рік для дітей

6. Бичок із солоного тіста

Тут відразу два захоплюючі процеси: спочатку зліпити бичка, а потім – розфарбувати, коли він затвердіє.Змішай склянку борошна, 3/4 склянки солі та теплу воду, а для еластичності можеш додати 3 ст.л. олії.

Бичок із солоного тіста - вироби на Новий рік для дітей

7. Бичок із ниток

Візьми джут або сизаль невеликої товщини і круглу або яйцеподібну заготовку з пінопласту. Щільно обгорни заготовку ниткою та закріпи на клей. На той же клей закріпи мордочку, роги та ноги.

Бичок із ниток - вироби на Новий рік для дітей

8. Бичок із листя

Сухе листя хороше тим, що з нього можна викласти будь-яку аплікацію. То чому б не використати осінні запаси гербарію для новорічного бичка?

Бичок із листя - вироби на Новий рік для дітей