Види каре на тонкі волосся. Каскадне, асиметричне, каре на ніжці

Каре – це універсальна стрижка, яка з роками стає популярнішою. Стрижка є актуальною і підходить на всі випадки життя. Каре буде ефектно виглядати як для повсякденного життя, так і для вечірнього відвідування заходу.

Варіанти стильних каре на тонкі волосся

Стрижка має досить багато різних варіацій. Всілякі види каре користується популярністю серед жінок, особливо тих, що мають тонку структуру волосся. Найбільш затребувані види наведені в таблиці:

Види каре Види каре на тонкі волосся каскадне √ асиметричне √ на ніжці √ боб-каре √ видовжене √ подвійне пряме з чубком √ подовжені пасма √ градуированное і текстуроване каре √ безладні завитки в різні сторони √ з косою чубчиком асиметричної √ подовжені пасма спереду √ класичне √

Таким чином, представницям жіночої статі, мають тонку структуру волосся підходять різні види каре.

Каскадне каре

Каскадне каре вважається універсальною зачіскою, так як протягом великої кількості часу є затребуваною стрижкою. Каскад в народі називається «драбинкою».

Каскадне каре підійде будь-якій жінці, незалежно від овалу обличчя. Навіть найтонші волосся, підстрижене під каре-каскад, будуть виглядати легко й ефектно. Але для отримання потрібного результату необхідно дотримуватися кількох порад.

Існує кілька безпрограшних варіантів каскадного каре:

  • полегшена завивка, яка надає зачісці пишності і ніжності;
  • поєднання каскаду з прямою чубчиком вносить нотки інтриги в зовнішній вигляд;
  • чубчик навскіс підкреслює погляд представниць жіночої статі і одночасно посилює ефектність всього образу;
  • вирівнювання каре з допомогою праски ідеально підходить для ділових дівчат.

Каскадне каре виглядає виграшно для волосся з тонкою текстурою, надаючи зачісці об’єму.

Важливо пам’ятати! При укладанні необхідно користуватися фіксуючими засобами з легкою текстурою, щоб не перевантажити тонкі волосся. А також, застосовувати гребінець тільки з натуральних матеріалів, що дозволяє більш дбайливо проводити процес розчісування.