Весняні вироби – 90 фото кращих ідей створення поробок на тему весна для дітей

Як зробити весняні вироби своїми руками для дітей. Ексклюзивні варіанти, багато фото, готові схеми і шаблони для створення красивих виробів на тему весна.

Весна — найкраща пора року. Кожна пора по-своєму привабливо і чудово, але з весною ніщо не зрівняється. Її наближення відчувається вже в лютому, коли на полях лежить сніг і панує холодний північний вітер. Усі чекають приходу весни: природа, тварини, люди. Особливо радіють їй діти. Скільки нових вражень і фарб: яскраве і тепле сонце, зелена трава, різнобарвна веселка, гомін птахів.

Діти сприймають навколишній світ більш повно і глибоко, ніж дорослі. Якийсь листочок, жучок, камінчик залишають незабутні враження. Маленькі дослідники пробують руками, лижуть, нюхають і кусають, збирають цілі колекції незрозумілих для дорослих речей.

Проявляється відмінність між хлопчиками і дівчатками. Якщо хлопці більше колекціонують машинки, камінчики, скельця, то дівчата — м’які іграшки, клаптики тканини, нитки і намиста.

Діти не тільки спостерігають за явищами природи, але намагаються наслідувати і відтворювати. Почули спів птаха — відтворюють її трелі; побачили красивий квітка — малюють на папері, ліплять з підручних матеріалів щось схоже. Такі стихійні дитячі вироби не тільки оригінальні, цікаві і цікаві, але і сприяють розвитку.

Роль дорослих у підтримці інтересу до виробам

Маленькі діти належать до своїм творчим роботам так само серйозно, як дорослі ставляться до своєї роботи, бізнесу, захоплень. Їм хочеться уваги, заохочення і допомоги.

Ігнорувати інтереси дітей, їх мікроскопічні (за мірками дорослих) творчі зусилля — велика помилка. Саме в цей період закладаються передумови того, яким стане дитина в майбутньому: активною, творчою особистістю або утриманцем.

Поведінка батьків вимагає тонкощі і делікатності. З одного боку, треба помічати і підтримувати творчі зусилля дитини, створювати умови для розвитку; з іншого — не можна перебільшувати, звеличувати, ідеалізувати.

Зовсім неприпустимо свою роботу видавати за дитячу. Організація невеликий виставки у дворі, в дитячому садку, в школі допомагає маленькому даруванню порівняти свої досягнення з досягненнями однолітків, виробляє адекватну самооцінку.