Ультразвукове чищення обличчя: все про процедуру, фото до і після

Ультразвукове чищення обличчя: все про процедуру, фото до і після

Ультразвукове чищення обличчя – одна з найпопулярніших процедур у косметологів. У неї разючий ефект і дуже мало протипоказань – ідеально для догляду за шкірою! До цього часу не знаєш, як це працює? Тоді розповідаємо докладніше!

Що це?

Чищення ультразвуком – це свого роду поверхневий пілінг. Апарат добре очищає шкіру, відлущує верхній роговий шар, але при цьому не травмує як глибинний хімічний пілінг. Активізуються природні процеси вироблення колагену.

Ультразвукові хвилі проникають углиб, покращують кровообіг та циркуляцію лімфи. Жирова тканина нагрівається, і в поєднанні з мікромасажем від вібрації проявляється ефект ліфтингу. Окрім видалення забруднень, чистка вирівнює колір, розгладжує дрібні рубці та освітлює плями.

Що це - Ультразвукове чищення обличчя

Як відбувається процедура

Спершу фахівець змиває косметику та очищує шкіру від усіх поверхневих забруднень. Потім наносить робочий гель і проводить апаратом від зони до зони.Ти відчуєш торкання насадки та легке поколювання. Для різних зон особи є лопатки різного розміру, тому ніяких незручностей.

До ультразвуку можна нанести легкий кислотний пілінг для більш ефективного чищення. А в кінці – маску, що розігріває, для стимуляції кровотоку. Після закінчення процедури косметолог наносить зволожуючий крем, гель або сироватку. Відразу шкіра може трохи порожнішати, але це швидко минає – хвилин через 15-20.

Чи небезпечне ультразвукове чищення?

Саме ультразвукове чищення дерматологи та косметологи вважають найщаднішою за високої ефективності. Потужність ультразвуку настільки мала, що він фізично не здатний вплинути на здорові клітини. Процедуру можна робити влітку або перед пляжною відпусткою, на відміну від хімічного пілінгу.

Небезпечне ультразвукове чищення