Тональний крем для проблемної шкіри. Рейтинг кращих засобів. Відгуки

Проблемна шкіра потребує особливого догляду. Тональний засіб – це один з продуктів, який повинен не нашкодити шкірного покриву. Неправильно підібраний тональний крем може звести нанівець всі результати попереднього догляду за шкірою.

Якими рисами повинен володіти кращий тональний крем для проблемної шкіри

Кожній дівчині з будь-яким видом запалення епідермісу, потрібно обов’язково знати якості, якими повинен володіти тональний крем для проблемної шкіри. Рейтинг відповідних коштів потрібно тримати в голові і слідувати йому при виборі крему.

Підбираючи матуючий продукт для проблемної шкіри, необхідно враховувати декоративні властивості. Перед купувальницями з проблемою акне стоїть подвійне завдання: знайти продукт, який не погіршить стан шкірного покриву і буде добре виглядати, підкреслюючи красу.

Тональний крем для проблемної шкіри. Рейтинг кращих засобів та відгуки ми розглянемо в нашій статті

Якщо при виборі враховувати лише лікувальні властивості, то результат вийде плачевним. Крем, який не підходить за текстурою, тону буде відрізнятися від шиї, рук і виглядати неприродно.

Натуральність складу

Найбезпечніші креми – натуральні. Зустріти їх на прилавках важко. Навіть матуючі продукти в аптеці не всі мають натуральний склад. Однак, серед ненатуральних матуючих продуктів теж можна вибрати гідний, розбираючись в компонентах.

Шкідливі речовини:

  • Алюміній. Самий шкідливий компонент, який додають в тональний крем для проблемної шкіри. Рейтинг шкідливих речовин очолює саме він, накопичуючись в клітини всього організму, викликаючи рак. У матуючі засоби його додають рідко на відміну від інших косметичних продуктів.
  • Силікон. Він знаходиться в багатьох люкстовых і бюджетних матуючих засобах. Сприяє утворенню силіконової плівки, яка створює парниковий ефект. Шкіра перестає дихати, а залишилася волога стає живильним середовищем для розмноження різних бактерій, які провокують появу прищів.
  • Пропіленгліколь. Синтетичний елемент, що викликає у багатьох людей алергію. Він абсорбує воду з шкірного покриву. Подвійно небезпечний якщо в складі йде разом з силіконом. Силікон надає середовище для розмноження мікробів. Пропіленгліколь провокує створення множинних алергічних мікроскопічних плям, через які проникають бактерії. Вони стають причиною появи глибоких підшкірних запалень.
  • Синтетичний гліцерин. Гліцерин з рослинних олій є корисним речовиною для шкіри, але багато виробники лукавлять і додають у свій ненатуральний продукт гліцерин, який діє так само, як пропіленгліколь
  • Тальк. Цей компонент натуральний, але не органічний. Краще брати органічну косметику, тому що в неї тальк не додають. Тальк вбирає поживні елементи: вологу і жири. Шкіра стає сухою, що викликає її передчасне старіння