Що спочатку: консилер або тональний крем, як наноситься коректор, відео уроки

Дівчата щодня хочуть виглядати красивими, свіжими і молодими. І на допомогу їм приходить макіяж, який більшість дівчат роблять кожен день. Але в нанесенні макіяжу є стільки секретів, які візажисти не розкривають просто так. Наприклад, є таке косметичний засіб, як консилер. Мало хто з дівчат знає, що це таке, і для чого його застосовують. А тих дівчат, які знають такий засіб, хвилює єдине питання, що спочатку: консилер або тональний крем.

Різниця між консилером і тональним засобом полягає в їх щільності. Консилер потрібен для ретушування таких складних ділянок особи, як область очей і віки. Консилер наносять на нижню частину століття для того, щоб приховати синці. У той час як крем може затонувати будь-які нерівності і прищі на поверхні всього обличчя. Робити макіяж за допомогою консилера і тонального крему необхідно обережно, щоб не переборщити з шарами, нанесеними на обличчя. Шкіра може виглядати неприродно і відрізнятися за кольором у різних місцях.

Якщо відповідати на питання, що наносити першим шаром, то можна побачити, що більшість фахівців радять першим шаром наносити тональний крем, а наступним консилер. Багато дівчат скаржаться на те, що ефект консилера часто непомітний. Він просто лягає на шкіру, але не приховує її недоліки. Таке може відбуватися, якщо не дотримуватися деяких правил при нанесення консилера.

Спочатку потрібно очистити шкіру від жиру з допомогою тоніка або спеціальних серветок. Дати шкірі висохнути і після цього змочити її невеликою кількістю води, краще з допомогою кисті для макіяжу, можна пшыкнуть на неї з пульверизатора.

Вся справа в тому, що маскує погано наноситься на суху шкіру, тому змочивши її водою, ретушування проблемних зон буде проводитися легше.

Також є помилкою нанесення консилера не зігрітий руками. Він погано контактує з холодними поверхнями, і тому може збиратися грудками в зморшках. Якщо ж дівчина є власницею шкіри, схильної до жирності, консилер обов’язково наносити за допомогою кистей, а не руками.

Наступна груба помилка – наносити консилер перед тональним кремом або пудрою. Їх консистенція така, що тільки при такому порядку нанесення вони можуть взаємодіяти і позитивно впливати на вигляд шкіри обличчя.

Якщо ж дівчина розуміє, що куплений консилер має щільну текстуру, його можна розбавити більш рідким кремом або кремом, призначеним під макіяж.

Якщо не знати, як правильно використовувати консилер і яка кількість наносити на шкіру, можна переборщити і одержати пляму, яка буде відрізнятися від кольору самої шкіри, що буде виглядати не дуже естетично. Тому кожен недолік потрібно ретушувати з боків, а не наносити консилер безпосередньо на нього. Найкращим помічником у маскуванні вважається косметична кисть, яка те й робить, що маскує, а не затирає недоліки шкіри.

Щоб уникнути закупорки зморшок консилером, необхідно використовувати крем, який призначений для повік, краще денний, він не такий жирний.

Для того щоб не допустити головної помилки в макіяжі, ні в якому разі не можна заміняти консилер тональним кремом. Зона навколо очей повинна бути світліше, ніж решта шкіра, а для такої процедури тональний крем ніяк не підійде, і фахівці також радять купувати консилер на 1 або 2 тони світліше тонального засобу.

Є таке косметичний засіб, який називається коректор для очей, і його дуже часто плутають з консилером. Але різниця їх полягає в остаточному ефекті. Консилер може тільки змінити колір недоліків на шкірі (зробити їх менш помітними), а коректори повністю їх маскує. Наприклад, для того щоб позбутися кіл під очима, краще використовувати будь-який з видів коректора.

А їх існує декілька, і кожен з них відрізняється своєю структурою: олівець, рідкий в тюбиках, у стіку (щільна структура) і у вигляді крему. Кожен з них відповідає за різні типи маскування різних недоліків на шкірі обличчя. Тому перед покупкою необхідно проконсультуватися з професіоналом, який порадить, який саме засіб і який консистенції підійде кожної проблеми індивідуально.

Також коректори бувають різних кольорів, від бежевого до зеленого, і від його кольору також залежить, що саме він буде маскувати.

Поради з нанесення коректора або консилера можна знайти в інтернеті, де навчають цьому відео урокам. Або ж у різних жіночих журналах можуть бути покрокові фото нанесення одного з косметичних засобів.

Зробити своє обличчя красивішим і ідеальним не так складно, як здається. У сучасному світі створено дуже багато засобів, які допоможуть стати красивою кожній дівчині. Головне, правильно підбирати засіб і вміти ним користуватися. Звичайно, грошей це буде коштувати немало, але ж ніхто не економить на своїй красі.