Сукні у стилі бохо – модні тренди та красиві образи (60 фото)

Плаття в стилі бохо: модні тренди та красиві образи (60 фото)

Жіночність, багатошаровість, велика кількість декору, складні візерунки та аксесуари, химерна еклектичність – все це можна сказати про сукні в стилі бохо. Але ми вже розібралися із основними модними трендами, які допоможуть тобі у виборі ідеального вбрання!

1. Льняні сукні у стилі бохо

Стиль бохо передбачає використання переважно натуральних матеріалів. Звичайно, фактурний льон ідеально підходить для такого завдання. З нього шиють чудові вільні літні сукні, у яких ніколи не буде спекотно. А загальна розслабленість стилю дозволяє не турбуватися про головну проблему льону – про те, що він швидко каже.

Льняні сукні в стилі бохо
Льняні сукні в стилі бохо

2. Сукні-сорочки та туніки

Широкий і вільний силует сорочок і тунік ніби створений для стилю бохо. За бажанням можна підкреслити талію поясом.А щоб візуально витягнути силует, використовуй довгі намисто, кулони та інші аксесуари, що створюють вертикальні лінії.

Плаття-сорочки та туніки
Плаття-сорочки та туніки

3. Мереживо та ажурні сукні

Дуже жіночний, романтичний та витончений варіант. Бохо-сукні можуть бути повністю пошиті з ажурних або мереживних тканин. Легка напівпрозорість лише доповнює образ, а завдяки багатошаровості легко приховати все, що потрібно. Особливо гарні білі, молочні та бежеві мереживні сукні.

Мережи та ажурні сукні

4. Шифонові сукні у стилі бохо

Легкий і шифон, що летить, вписався в стилістику бохо, як рідний. Саме шифонові сукні найчастіше прикрашені квітковими або етнічними візерунками. Не бійся експериментів навіть із найряснішими забарвленнями!

Шифонові сукні в стилі бохо
Шифонові сукні у стилі бохо

5. Оверсайз сукні у стилі бохо

Оверсайз займає своє почесне заслужене місце серед основних особливостей бохо. А все тому, що складно знайти більш розслаблені та вільні речі. Мішкуваті безрозмірні сукні довжини міді або максі підійдуть модницям будь-якого віку та з будь-якою фігурою.

Оверсайз сукні в стилі бохо
Оверсайз сукні в стилі бохо