Жіночі туфлі: новинки 2017 з фото найкрасивіших моделей весна-літо

Недовірливі чоловіки з працею можуть зрозуміти, як багато значить в житті жінки пара нових туфельок. Вони завжди з незадоволенням слухають розповіді подруг про новинки жіночих туфель 2017, фото яких дівчата намагаються показати їм, і їх легко зіпсувати настрій, необачно повідомивши про істинної вартості обраної моделі. Можна подумати, що вони були б раді, якщо дружина ходила все життя в калошах на босу ногу.

Для цієї дівчини придбання красивого взуття – це подія, що має майже доленосне значення. Зрештою, за прикладом ходити далеко не треба, Попелюшка ніколи б не стала обраницею принца, якби не кришталева туфелька.

Вересневий каприз

Покази осінніх колекцій модних дизайнерів мали гучний успіх як в Нью-Йорку, так і в Парижі, що безумовно, не викликає подиву. Треба зазначити, що сміливі, а часом екстравагантні рішення і відкриття викликали захоплення навіть у прискіпливих критиків. Мікси стилів і фасонів, оновлене ретро і епатажний вінтаж – такі основні тенденції сезону осінь-зима 2016-2017 роки.

Подивимося уважніше на запропоновані світовими Будинками Моди лінійки взуття, і постараємося зробити припущення, які жіночі туфлі будуть в тренді.

Історія зберегла комічні сюжети про середньовічних юнцах, гарячих шанувальників примхливої моди. Деякі сміливці з заможних сімей замовляли туфлі з неймовірно довгими носками, щоб справляти враження на високородних дам, а заодно підкреслити своє знатне походження.

Незважаючи на те, що така взуття була дуже незручна для ходьби, ці фасони надовго увійшли в моду. Подібні праобрази ботильйонів і чобіт носили з дзвіночками і, прив’язуючи шнурками видатні вперед носи, утримуючи себе від падіння.

Моделі сезону 2017 буквально пронизані мотивами давно минулих епох: осінні туфлі на пласкій підошві без каблуків з загостреними носами, представлені дизайнерами таких фірм, як Marni і Christian Dior, Giorgio Armani, а також Kenzo з помпезними прикрасами у вигляді великих пряжок зі стразами і затисками на монохромних шкіряних виробах.

Осінь і холодна погода цього року не передбачає категоричну відмову від каблуків або танкетці. Maison Margiela був солідарний з творчим колективом Alexander McQueen і запропонував публіці різьблену платформу, що нагадує котурни японських гейш для сміливих любительок епатажних луків.

Представниці прекрасної статі цілком можуть «витати в хмарах і дивитися зверхньо на своїх залицяльників в прямому сенсі слова, тому що середня висота платформи становить від 10 до 20 сантиметрів.

Альтернативу високих підборів і чоботи на платформі можуть скласти стилізовані «чоловічі черевики на об’ємній підошві з опуклим малюнком, повністю підходять для зимових прогулянок. Жіночність підкреслюється виключно кольором і фурнітурою. Наприклад, поєднання золотистої шкіри і кручений тасьми або кольоровий основи і яскравих вставок з прогумованої тканини, які утримують щиколотку.