Топ моделі світу. Знамениті красиві моделі дівчата і чоловіки. Рейтинги, імена. Як стати Топ моделлю

Завдяки великому значенню реклами у сучасному світі, красиві люди модельної зовнішності присутні практично у всіх сферах медіа життя: на телебаченні, в інтернеті, зображені на звичайної побутової продукції в якості реклами. Відомі Топ-моделі дивляться на нас з обкладинок журналів, білбордів, численних рекламних роликів.

Заняття модельним бізнесом міцно посіло одне з провідних місць серед успішних і найбільш високооплачуваних професій сучасності.

Фахівці виділяють такі основні критерії професії:

 • Кар’єрний ріст. Неможливо назвати моделлю той, хто одного разу з’явився в рекламі або на обкладинці і зник назавжди з поля зору.
 • Отримання прибутку від роботи в модельній індустрії.
 • Визнання громадськості, інтерес до особистості, інтерв’ю, зйомки для глянцевих журналів.
 • Історія моди називає таких першопрохідців модельного бізнесу:

  Леслі Хорниби, Твіггі – топ модель 60х років, почала запаморочливу кар’єру з фотографії для реклами перукарні в 17 років.

  Джіа – універсальна модель, популярна в 70-80х роках. Вона дала зелене світло в модельний бізнес пекучим брюнеткам зі статечним зріст від 180 см

  Кейт Мосс – модель з долею Попелюшки. Кар’єра її почалася в 90х роках з випадкової зустрічі з директором агентства. Кейт Мосс і сьогодні вважають іконою моди з шаленою популярністю.

  Сінді Кроуфорд – перша топ модель, яка знялася для журналу «Playboy». Вона завоювала серця фотографів і дизайнерів, знімаючись для журналів «Vogue», «Cosmopolitan», «Elle».

  Клаудія Шиффер – справжній рекордсмен серед моделей. У портфоліо моделі 900 обкладинок і престижних зйомок. У 1995 році Клаудія завоювала звання найкрасивішої жінки у світі.