Модні жіночі джинси, весна-літо – нові моделі та тренди (50 фото)

Модні жіночі джинси, весна-літо: нові моделі та тренди (50 фото)

З одного боку – що може бути простіше за повсякденні джинси? З іншого боку – кожна хоч раз стикалася з проблемою пошуку відповідного фасону та посадки. Щоб тобі більше не довелося губитися серед різноманітності вішалок та манекенів, розповідаємо про модні моделі жіночих джинсів у найближчий сезон весна-літо!

1. Джинси із завищеною талією

Чим вища посадка – тим краще. Це найефективніший спосіб візуально подовжити ноги незалежно від твоїх форм та взуття. Тим більше, цього сезону дизайнери пропонують не лише скінні.

Джинси із завищеною талією
Джинси із завищеною талією

2. Широкі джинси

Мода на максимально вільні фасони не пройшла безвісти. Широкі мішкуваті джинси можна сміливо носити з оверсайз сорочками, толстовками та вкороченими жакетами.

Широкі джинси
Широкі джинси

3. Джинси кльош

Ще одне продовження тренду на вільні силуети. Клеш може бути як від стегна, і від коліна. Дизайнери пропонують повернути сімдесяті та ні в чому собі не відмовляти. Тому такі моделі джинсів рясно прикрашені стразами, вишивкою та аплікаціями.

Джинси кльош

4. Прямі джинси

Ті, хто давно рахує дні до повернення звичайних прямих фасонів, нарешті дочекалися. Класичні джинси – найуніверсальніший елемент гардеробу навесні та влітку. Багато в чому завдяки тому, що їх можна поєднувати із чим завгодно.

Прямі джинси
Прямі джинси

5. Варені джинси

До літа в тренди знову увірвуться виварені джинси, і стануть гідним продовженням моди на ретро та вінтаж. А враховуючи всю еклектичність та дивакуватість нових тенденцій, можеш навіть зробити їх самостійно.

Варені джинси

6. Бойфренди

Навесні року традиційні бойфренди стають трохи менш мішкуватими. Штанини злегка звужені до низу, з обірваним краєм або з великими підворотами. Найкраще бойфренди поєднуються із витонченим жіночним верхом.

Бойфренди
Бойфренди