Стрижки на густе волосся середньої довжини: каскад, боб, каре, клаптеві стрижки для густого волосся

Стрижки на густе волосся середньої довжини, якщо вірити словам перукарів, досить популярні серед сучасних жінок. Особливою популярністю у дівчат з об’ємним і густим від природи волоссям користується стильне подовжене каре або каскад. Головне пояснення цьому – велика вага волосся.

Тому кращий спосіб полегшити догляд за ними – зробити ступінчату зачіску.

Густе волосся. Якою повинна бути ідеальна стрижка

Специфіка густого волосся полягає в тому, що вони з великою вагою відтягують шкіру голови. Ці волосся вимогливі до догляду за ними, погано піддаються розчісування металевим гребінцем.

Але варто тільки полегшити тягар, змінивши стрижку, як відразу зникають такі проблеми, як довга сушіння і укладання. Більш того, стрижка здатна кардинально змінити образ.

Виділяють кілька стрижок, які добре підходять густим волоссям.

Вид стрижки Опис Каскад Серед стрижок каскадного типу на густе волосся середньої довжини популярно класичне виконання. Майстри запевняють, що правильно виконаний каскад робить обличчя молодим, додає зовнішній вигляд простоти і легкості.

Найближчі року на подіумі будуть з’являтися моделі з градуйованим каскадом. Цей тип добре виглядає з чубчиком.

Каскад на кучерявих волоссі – це завжди романтичний і чарівний образ. Більш строго будуть виглядати прямі пасма. Каре На відміну від каскаду, який підходить для дівчат з густим волоссям в будь варіації, каре вимагає більш пильної уваги. Вибираючи тип стрижки, не можна забувати про форму особи.

Також не варто вибирати каре з чіткими лініями, тому як це буде робити образ важким.

А ось градуювання, як і в каскаді, вітається.

 

Вчені довели, що густі і довге волосся є причиною частих мігреней і поганого самопочуття. Це пояснюється тим, що кожен волосся з власною силою відтягують шкіру голови, створюючи незручності.