Стрижки для дівчаток до школи (50 фото) – красиві ідеї та модні тенденції

Стрижки для дівчаток до школи: модні ідеї та тенденції (50 фото)

На початок нового життєвого періоду модницям у будь-якому віці хочеться освіжити свій образ. Новий навчальний рік – саме такий привід. Адже стильна цибуля – запорука впевненості у собі та гарного настрою. Тому ми вже відстежили та вибрали найкращі модні тенденції! Лови найактуальніші та найкреативніші стрижки для дівчаток до школи!

1. Класичний каскад

Його головна перевага в тому, що це дивовижна база для будь-яких зачісок. Пучки, хвости, коси всіх форм та видів – їх найзручніше робити саме на такий каскад. На відміну від прямого зрізу, він надає образу легкої недбалості, актуальної. Причому таке творче безладдя все одно виглядає охайно і красиво – те, що потрібно для школи!

Класичний каскад

2. Боб для дівчаток на коротке волосся

Боб і його найближчий родич боб-каре – ідеальний варіант для короткого волосся. Це та сама стрижка, де вік взагалі не має значення. Вона надає об’єм тонкому і не надто густому волоссю, рятує від зайвої ламкості і кінчиків, що січуться.Боб підходить під будь-який тип обличчя – потрібно лише грамотно побудувати геометрію. Тим більше, асиметрія на піку популярності.

Боб для дівчаток на коротке волосся

3. Каре

Варіацій стрижки каре зараз так багато, що кожна юна модниця легко вибере собі до душі. Звичайне, укорочене, подовжене, з довгими передніми пасмами, з чубчиком і без – вибір практично безмежний. Але є нюанс: радимо ретельно продумати довжину каре, щоб волосся не заважало на уроках. Тут є два варіанти: зробити їх коротшим або навпаки – справжнім, щоб можна було зібрати в зачіску.

Каре

4. Сесон

У цієї стрижки багато спільного з каре, тому основні переваги залишаються тими ж. Плюс ще в тому, що основний обсяг волосся йде від обличчя назад, тому пасма не будуть заважати або плутатися перед носом навіть із розпущеним волоссям.

Сесон