Що можна подарувати мамі на День народження: 40 найкращих ідей

Що подарувати мамі на День народження: 40 найкращих ідей

До Дня народження мами всі ставляться особливо трепетно, адже хочеться показати все своє кохання та турботу. І, звичайно ж, догодити з подарунком, щоб чергова непотрібна дрібничка не припадала пилом дарма. Неможливо зібрати універсальні рекомендації “що подарувати”, адже всі мами різні. Тому ми зібрали 40 найкращих ідей – щось напевно знадобиться!

Подарунок мамі від дочки

У мам та дочок зазвичай так багато спільного, а ось підібрати ідеальний подарунок все одно нелегко! Постараємось спростити тобі це завдання!

Розумний сад

Це дивовижна конструкція, яка дозволяє посадити розсаду без постійного поливу та роботи з ґрунтом. Рослини вирощуються на гідропоніці, а полив у системі автоматичний.

Розумний сад - Що подарувати мамі на День народження від дочки

Ланчбокс із підігрівом

Якщо мама ходить на роботу, їй, напевно, добре знайома проблема вічно холодних обідів у судочках. І ось – відмінний привід вирішити дрібницю, що докучає!

Ланчбокс з підігрівом - Що подарувати мамі на День народження від дочки

Фруктовий букет

Квіткові букети вже давно нікого не дивують, а що щодо улюблених фруктів для мами? А може, вона давно хотіла спробувати різну екзотику, але вічно не доходили руки?

Фруктовий букет - Що подарувати мамі на День народження від дочки

Сертифікат у СПА

Що може бути приємніше релаксу в СПА-центрі після насиченого дня? Є дуже багато пакетних пропозицій і навіть можна вибрати варіант на двох, щоб сходити разом!

Сертифікат у СПА - Що подарувати мамі на День народження від дочки

Похід до косметолога

Якщо твоя мати давно мріє сходити до косметолога, але все не наважується – чим не привід? Це справді чудовий подарунок на День народження, адже багато хто постійно шкодує на себе час та гроші.

Похід до косметолога - Що подарувати мамі на День народження від дочки

Розумні ваги

Якщо твоя мама ретельно стежить за своєю фігурою, розумна вага напевно приведе її в захват. А ще їх можна синхронізувати з трекером та іншими розумними девайсами!

Розумні ваги - Що подарувати мамі на День народження від дочки