Значення імені Анастасія – характер та доля, що означає

Значення імені Анастасія: характер і доля

Анастасія ніби оточена казковим та містичним ореолом. І саме це найкраще характеризує дівчат, котрих так назвали. Значення, характер, доля імені – Анастасію можна порівняти з птахом-феніксом, який відроджується навіть на згарищі. Розповідаємо докладніше!

Походження і що означає ім’я Анастасія

«Воскреслі» – це буквальний переклад імені з грецької. У нього є ще кілька схожих значень – «воскресна» і навіть «безсмертна». У житті Настя може долати найскладніші обставини і відроджуватися, незважаючи на крихкість і чутливість.

Ніжна, красива та розумна Настя – ім’я, яке стало популярним у нас завдяки російським казкам. Юна дівчина стала царівною завдяки чуйності та працелюбності, і в майбутньому справжня доросла Анастасія живе за тим самим принципом. Варіації звучання в інших країнах – Анастейша, Стейша чи Стейсі.

Характер Анастасії

Усім Настям дано талант жити з людьми і знаходити спільну мову з усіма. У той же час, іноді вони занадто розчиняються в близьких людях і забувають про себе та свої інтереси. Це дивовижне поєднання жертовності та цілеспрямованості в одній людині.

Сильні сторони

Анастасія – красива, жіночна, витончена, мрійлива та дотепна леді. Попри це вона легко переносить складні життєві обставини і завжди готова допомогти ближнім. Вона не здається навіть там, де всі довкола вважають, що шансів вже немає.

Настя схильна до містики, філософії, езотерики та духовних практик, але при цьому їй добре дається наука та навчання. Якщо вона знаходить цікаву сферу – вона ретельно працює, доки не досягне блискучого результату.