Значення імені Анастасія – характер та доля, що означає

Значення імені Анастасія: характер і доля

Анастасія ніби оточена казковим та містичним ореолом. І саме це найкраще характеризує дівчат, котрих так назвали. Значення, характер, доля імені – Анастасію можна порівняти з птахом-феніксом, який відроджується навіть на згарищі. Розповідаємо докладніше!

Походження і що означає ім’я Анастасія

«Воскреслі» – це буквальний переклад імені з грецької. У нього є ще кілька схожих значень – «воскресна» і навіть «безсмертна». У житті Настя може долати найскладніші обставини і відроджуватися, незважаючи на крихкість і чутливість.

Ніжна, красива та розумна Настя – ім’я, яке стало популярним у нас завдяки російським казкам. Юна дівчина стала царівною завдяки чуйності та працелюбності, і в майбутньому справжня доросла Анастасія живе за тим самим принципом. Варіації звучання в інших країнах – Анастейша, Стейша чи Стейсі.

Характер Анастасії

Усім Настям дано талант жити з людьми і знаходити спільну мову з усіма. У той же час, іноді вони занадто розчиняються в близьких людях і забувають про себе та свої інтереси. Це дивовижне поєднання жертовності та цілеспрямованості в одній людині.

Сильні сторони

Анастасія – красива, жіночна, витончена, мрійлива та дотепна леді. Попри це вона легко переносить складні життєві обставини і завжди готова допомогти ближнім. Вона не здається навіть там, де всі довкола вважають, що шансів вже немає.

Настя схильна до містики, філософії, езотерики та духовних практик, але при цьому їй добре дається наука та навчання. Якщо вона знаходить цікаву сферу – вона ретельно працює, доки не досягне блискучого результату.

Слабкі сторони

Мрійлива Настя буває надто меланхолійною і мінливою, а іноді – відверто примхливою і незбираною. Через це вона може витрачати свої таланти та інтелектуальний потенціал на дурницю. Часом вона занадто недовірлива, наївна і її легко образити.

Анастасія вразлива і на цьому користуються хитрі недоброзичливці, після чого у неї відверто опускаються руки. Якщо в дитинстві дівчинку сильно балують, вона може вирости лінивою, яка уникає будь-яких рішень та праці.

Характер - Значення імені Анастасія

Анастасія у повсякденному житті

На характер Насті впливає її час народження: літні – більш товариські та дружні, осінні – скоріше стримані та замкнуті. Зимові – розумні, чуйні та прагматичніші, а весняні – влюбливі, романтичні та чуттєві.

Дітинство

З раннього дитинства Анастасія артистична та творча, любить гарні речі та захоплює дорослих. Вона відкрита, проста, смішна, обожнює казки та мріє стати справжньою принцесою. Дівчинка хоробро спілкується з чужими людьми, але буває надмірно наївною та довірливою.

Ніжна Настя акуратна, любить порядок і із задоволенням освоює шиття або готування. Але її не можна до цього примушувати, адже їй потрібен настрій та натхнення. Батькам доведеться делікатно пояснювати та мотивувати, щоб не відбити бажання назавжди.

Юнацтво

У підлітковому віці Настя старанно навчається та легко заводить друзів. Вчителі цінують її за старання та старанну поведінку, але вдома вона не надто любить розмінюватися на побутові турботи. Через це може здатися, що дівчинка розпещена і лінива. Здатність дружити з усіма відразу іноді обертається іншою стороною, і Настя виявляється між двома вогнями в будь-яких конфліктних ситуаціях.

Доросле життя

Доросла Анастасія одночасно дуже діяльна, але з тонкою душевною організацією. До будь-якої роботи вона підходить творчо та з фантазією. Зайва чутливість іноді призводить до легкої нервозності, але це надає ще більше жіночної чарівності.

Доросла Настя чудово передбачає події, і багато хто навіть вважає її здібності пророчими. Насправді це дивовижний баланс спостережливості, інтуїції та тонкого аналітичного розуму. Анастасія не поспішає демонструвати свої глибокі знання всім поспіль, тому може справді здивувати.

Доросле життя - Значення імені Анастасія

Значення любові для Анастасії

Настяне залишає чоловіків байдужими з юності, але при цьому довірлива. Через це завоювати її серце буває дуже просто, маніпулюючи її схильністю глибоко співпереживати. Настю рятує хороша інтуїція, тільки спочатку треба навчитися до неї дослухатися.

Анастасії дано дивовижний талант перетворювати ворогів на друзів силою своєї чарівності. Як обранець вона вибирає мужніх і сильних чоловіків. Заміж дівчина виходить ще в юності, і прагне долати всі труднощі та проблеми до останнього.

Настя – відмінна господиня та любляча мати з вродженим талантом створювати навколо тепло та затишок, навіть якщо доведеться пожертвувати своїми інтересами. Добре складаються стосунки Анастасії з Борисом, Віктором, Володимиром, Олегом та Костянтином. Конфлікти можуть виникати з Миколою, Віталієм, Пилипом та Вадимом.

Значення грошей для Анастасії

Інтереси Насті часто пов’язані з творчою, благодійною та соціальною сферою. Вони трохи відірвані від брутального матеріального світу, тому й гроші відступають на другий план. Замість розкішної брендової сукні Настя швидше придбає гарну картину чи книгу.

Навіть до слави та визнання Анастасія прагне не заради багатства, а заради втілення високої мрії. У той же час вона має сильну інтуїцію і вміє застосовувати її собі на благо.

Значення кар’єри для Анастасії

Насті досягають феєричних успіхів у професіях, пов’язаних із соціальною діяльністю. Вони добре ладнають з дітьми і стають чудовими вихователями та педагогами.Психологи, лікарі, бібліотекарі та працівниці благодійних організацій – все це властиве Анастасії.

Дуже часто Настя обирає творчі професії: танцівниці, хореографа, актриси чи письменниці. Журналістика, філологія та лінгвістка приваблюють мрійливих ідеалісток. Заради улюбленої справи Анастасія легко змінює місця проживання, міста, країни та оточення загалом.

Значення кар'єри для Анастасії

Іменини Анастасії

На початку року, 4 січня – день Святої великомучениці Анастасії. У ті часи вона допомагала, втішала та лікувала ув’язнених християн, а по можливості навіть викуповувала їх із в’язниці. Восени, 11 листопада – день постраждалої за віру в Христа Святої преподобномучениці Анастасії.

Щаслива кількість Анастасії

Одиниця – число, яке втілює всі основні риси імені. Це активна життєва позиція, лідерські якості, цілеспрямованість та вміння орієнтуватися у найскладніших ситуаціях. У той же час, одиниця має труднощі з довгограючим плануванням, і вони схильні до імпульсних рішень.

Щаслива кількість Анастасії

Талісмани для Анастасії

Планета покровитель усіх Анастасій – Сатурн, знак зодіаку – Скорпіон, а квітка-символ – орхідея. Покровитель імені – норовлива сіамська кішка, а рослина – ароматний жасмин. Камінь-талісман кожної Насті – малахіт, а колір – такий самий, яскраво зелений.

Гороскоп імені Анастасія

Анастасії-Овни вперті та прямолінійні, але схильні до змін настрою. Тільці – чуттєві та м’які, схильні до спокійного життя. Близнюки – дуже інтелектуальні, з тонким почуттям гумору, а Раки – інтуїтивні та непередбачувані.

Леви дуже впевнені в собі, рішучі та енергійні, а Діви – привабливі, амбітні та скрупульозні. Терези елегантні, піднесені і прагнуть допомагати ближнім, а Скорпіони – вибухові та темпераментні. Анастасії-Стрільці – категоричні, відкриті і часом надто різкі.

Козероги холоднокровні, критичні до всього довкола і дуже вольові. Водолії чесні, прості, добродушні, але ставлять свою волю найвище і всіх. Витонченість і ранимість Риб ховається за навмисною грубістю та закритістю.

Знамениті носії імені Анастасія

Це ім’я носили багато легендарних жінок, починаючи з великої Анастасії Романової. Успіхів у мистецтві досягли співачки Анастасія Вяльцева, Анастасія Мінцковська та Анастасія Польова. Спорт підкорився олімпійській чемпіонці з плавання Анастасії Єрмаковій та гімнастці Анастасії Люкін. Не варто забувати про балерину Анастасію Волочкову, акторок Анастасію Заворотнюк та Анастасію Вертинську.

Знамениті носії імені Анастасія