Попільне омбре на короткі волосся. Техніка та ідеї модного фарбування

Омбре – спосіб фарбування волосся, який сьогодні повернувся в моду. Свіжим, яскравим і актуальним представляється попільна омбре.

Для темноволосих дівчат з волоссям будь-якої довжини цей спосіб фарбування відкриває широкі можливості, щоб вигідно підкреслити зовнішність, виділитися з натовпу, виглядати оригінально, стильно і доглянуто.

 

Дуже незвично і ефектно буде виглядати попільна омбре на коротких волоссі. Перед тим, як почати перетворення, необхідно визначитися з вибором відповідного відтінку на кінчики волосся для попелястого омбре.

Як вибрати підходящий відтінок для волосся

Такий спосіб фарбування особливо хороший для темного волосся і для дівчат холодного кольоротипу зовнішності. Чудово буде виглядати попільна омбре на коротких волоссі дівчини зі світлою шкірою і сірими очима.

Дамам теплого кольоротипу зі смаглявою шкірою і карими очима варто відмовитися від попелястого омбре.

 

На думку стилістів, світловолосим модницям з коротким волоссям теж можна поекспериментувати з фарбуванням в стилі омбре, вибравши попелястий відтінок на кінчики волосся.

Дівчатам теплого кольоротипу з коротким волоссям не варто вибирати холодні тони сіро-попелястого кольору на кінчики для попелястого омбре, а холодним красуням такий відтінок буде в саму пору.

Але сірі і попелясті тони можуть візуально додати віку, тому, якщо почали проявлятися хоч найменші ознаки старіння шкіри або волосся, від такого кольору для омбре варто відмовитися.