Осінні вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Осінні вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Приходить осінь і приносить із собою безцінну криницю матеріалів для самодіяльності. Жовте листя, жолуді, засушені трави з квітами – все це дозволяє втілювати в життя нові та нові ідеї. Особливо це актуально для малюків. Так що тримай 8 ідей красивих осінніх виробів у дитячий садок своїми руками!

1. Звірятка з шишок

Шишки, пластилін та трохи уяви – ось, що потрібно, щоб зробити справжній домашній зоопарк. Їжачки, лисички, ведмедики – не обмежуйте себе з дитиною у творчості!

Звірятка з шишок - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками

2. Топіарій із шишок чи каштанів

Щоб зробити чарівне деревце, знадобиться горщик, пінопластовий блок-наповнювач і самі шишки. Основу деревця зроби пластилінової або візьміть маленький м’ячик і клейте шишки на клей. Для декору підійдуть клаптики тканини, стрічки, гудзики – що завгодно!

Топіарій з шишок або каштанів - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками

3. Фігурки із каштанів

Тварини та казкові персонажі з каштанів будуть нітрохи не гірші, ніж із шишок! А іноді ще й краще, адже форма каштану нейтральніша. Для з’єднання, ручок та ніжок підійдуть зубочистки та сірники.

Фігурки з каштанів - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками

4. Вироби із жолудів

Цілий жолудь – вже майже готова кумедна мордочка, в яку залишається лише вдихнути життя. З них можна зробити цілі родини вигаданих героїв або навіть відважну флотилію.

Вироби із жолудів - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками

5. Гербарій

Сухе осіннє листя всіх кольорів та відтінків – знахідка для аплікацій. А ще це справжня творчість, яка розвиває уяву та фантазію. Двох однакових виробів із листя не буває!

Гербарій - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками

6. Об’ємні картини

Не обов’язково збирати з сушеного листя та трав фігури повністю. Намалюй дитині невелику заготовку-шаблон, і нехай чадо зробить кілька об’ємних деталей – волосся, голки, хвіст.

Об'ємні картини - Осінні вироби в дитячий садок своїми руками