Орігамі з паперу своїми руками поетапно – 100 фото кращих ідей по складанню

Повчальний урок по складанню красивого орігамі з паперу своїми руками. Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів створення вироби.

Існує думка, що вся користь від орігамі з паперу вичерпується легким і швидким виготовленням панамки на морському березі. Однак це не відповідає дійсності, оскільки насправді орігамі — це справжнє мистецтво, яке підрозділяється на кілька напрямків творчості, що оперують безліччю технічних методів.

З допомогою орігамі можна зібрати настільний живий куточок, парк літаків, флотилію вітрильних та моторних суден. Для того, щоб переконатися в цьому, достатньо побіжно вивчити фото орігамі з паперу, у великій кількості викладені в світовій павутині.

Ефективний засіб розвитку

Навіть найпростіші схеми для складання паперу дадуть вичерпне уявлення про те, як сильно орігамі розвиває уяву, сприяє формуванню моторики рук і допомагає активізувати просторово-образне мислення.

Заняття для людей всіх поколінь

Перераховані навички дуже потрібні дітям шкільного віку і тому для них треба обов’язково провести майстер-клас, присвячений тому, як навчитися робити орігамі. Такі ж уроки стануть в нагоді і молоді, людей зрілого віку, пенсіонерам.

Збірка паперових моделей дасть потужний імпульс до професійного розвитку і дозволить приємно провести вільний час.

Швидке отримання результату

Складання орігамі викладається на уроках рукоділля у всіх дитячих садках і школах. Справа в тому, що папір поряд з картоном, пластиліном, глиною і пінопластом входить в число найбільш простих для трансформації матеріалів. Вона легко піддається згинанню і розрізання, а результат витрачених зусиль можна побачити буквально через п’ять хвилин після початку роботи.

Ось чому, почувши від дитини пізно ввечері або рано вранці перед відходом в школу, що він не виконав домашнє завдання по рукоділлю, достатньо допомогти йому зібрати просту фігуру або модель з кольорового паперу.