Орігамі рибка – прості покрокові інструкції як скласти рибку з паперу

Майстер-клас, як скласти незвичайну рибку з паперу в техніці орігамі. Покрокова інструкція з фото, описом, а також з готовою схемою для новачків.

Деякі батьки стикаються з проблемою, яка пов’язана з відсутністю у дитини будь-яких інтересів. Малюка не виходить нічим зацікавити і він може відмовлятися підшукати для себе відповідне хобі. Недооцінювати цю проблему не можна. Адже малюк зрештою знайде, чим себе зайняти, отримавши трохи вільного часу, і батькам це точно не сподобається. Тому краще попередити цю проблему, запропонувавши дитині освоїти техніку орігамі.

Це відмінний спосіб весело та з користю провести час. Отримані фігурки можна сміливо використовувати для декору дитячої кімнати. Це заняття точно сподобається дитині і навіть зблизить його з батьками. Адже вони разом будуть займатися складанням фігурок.

Існує безліч різних схем, які можна використовувати. Але краще всього почати з простих. Можна, наприклад, скласти фігуру рибки. Вона стане чудовою прикрасою дитячої кімнати.

А зробивши кілька рибок, можна створити власний паперовий акваріум. Для цього необхідно тільки освоїти покрокове складання рибки для початківців.

найпопулярніші схеми: від простих до складних

Починати знайомство з цим видом японського мистецтва слід виключно з простих схем. Вони призначені спеціально для новачків, які тільки починають освоювати техніку орігамі. Але це зовсім не означає, що з їх допомогою не вдасться створити дійсно красиву фігурку, яку не соромно буде показати кому-то. Всі фігурки виходять дуже красивими і виглядають реалістично.

Найпоширенішими є схеми китайських карасів, скалярії, вуалехвостов. Подібне пояснюється тим, що саме ці види риб є найбільш відомими. І тому немає нічого дивного в тому, що майстри орігамі вирішили придумати для них схеми.

Примітно, що майстер самостійно вирішує, як саме буде виглядати готовий виріб. Можна використовувати папір з кольоровим принтом, який виглядає вкрай незвично і відразу приковує увагу.

Проте, все частіше майстри намагаються використовувати матеріали, які надають фігурці максимальна схожість з оригіналом. Незалежно від того, чи виглядає фігурка рибки схожою на оригінал, вона відмінно підійде для декорування. Тому в даному випадку все залежить від індивідуальних переваг.

Варто згадати про існування ще однієї популярної схеми, за допомогою якої можна виготовити фігурку японських коропів коі. Але цей спосіб не рекомендується використовувати новачкам, у яких зовсім немає досвіду. Оскільки такі фігурки роблять виключно в об’ємній техніці, яка відрізняється більшою складністю.

До того ж, для цього прийнято використовувати аркуші паперу різного кольору. Цієї технології необхідно тривалий час навчатися, тому краще відмовитися від наміру використовувати її у разі, якщо дитина раніше не займався орігамі. Адже інструкція, як зробити рибку орігамі своїми руками в такій техніці, початківцям теж здасться занадто складною.