Нюдовий манікюр (50 фото) – модні тенденції та красиві ідеї дизайну нігтів

Нюдовий манікюр: модні тенденції та красиві ідеї (50 фото)

Спокійний та ніжний нюдовий манікюр поступово знову стає стриманим та лаконічним. Складні декоративні дизайни відходять на другий план, але завдяки різноманітності матеріалів нудьгувати все одно не доведеться. Тим більше, нейтральний біг гармонійно поєднується з будь-якими іншими кольорами!

1. Нюдовий манікюр із чорним

Почнемо нашу добірку із найстильнішого, ефектного та модного поєднання року – нюд із чорним. Це може бути кілька контрастних нігтів, стемпінг, візерунки – як тобі більше подобається. До речі, із чорним гармоніюють всі відтінки нюду: молочні, холодні, теплі, рожеві.

Нюдовий манікюр із чорним
Нюдовий манікюр із чорним

2. Нюдовий манікюр із білим

Нюд із білим – це вже давно не лише френч, хоч про нього ми й поговоримо окремо. Це лаконічне, але дуже універсальне поєднання, якщо тобі набридли яскраві кольори або важливо дотримуватися дрескоду.Дуже красиво виглядають напівпрозорі покриття з легким блиском або переливом.

Нюдовий манікюр з білим
Нюдовий манікюр з білим

3. Нюдовий манікюр із жовтим

Цей небанальний дует на піку популярності, бо жовтий – один із головних кольорів року. Світлий нюд чудово виглядає з пастельними та яскравими відтінками, а темніший – з глибокими та насиченими, на зразок гірчичного. Можна додати трохи контрастних чорних чи білих елементів.

Нюдовий манікюр з жовтим
Нюдовий манікюр з жовтим

4. Нюдовий манікюр із червоним

А ось нюд із червоним уже цілком можна назвати класикою. Це ідеальний вибір для дівчат, які люблять червоний манікюр, але хочуть зробити його трохи спокійнішим або оригінальнішим. До червоного, малинового або цегляного складно підібрати вдалий колір-компаньйон.

Нюдовий манікюр з червоним

5. Нюдовий манікюр із яскравими квітами

На нюдовому фоні можна робити будь-які акценти. Зелені, сині, помаранчеві, блакитні і навіть дещо одразу – ні в чому собі не відмовляй. У році актуальна абстракція, мазки та хаотичні плями. Стрімко зростає мода використання аерографа під час створення кольорових малюнків. І для всього цього найкраще підходить нюдова база.

Нюдовий манікюр з яскравими квітами
Нюдовий манікюр з яскравими квітами