Настінна ключниця для передпокою своїми руками: 10 красивих ідей, як зробити (фото та відео)

Стінна ключниця для передпокою: 10 красивих ідей

З ключницею в передпокої ти назавжди забудеш про втрачені десь у квартирі ключі. Більше не доведеться екстрено шукати їх за всіма закутками за 15 хвилин до виходу. А улюблений вихованець точно не зажене їх під холодильник чи диван. Нарешті, на столику з підручною дрібницею, картками та гаманцями запанує порядок. Тим більше, зробити гарну настінну ключницю можна власноруч!

1. Ключниця із фанери

З листа фанери завтовшки від 0,5 см можна зробити практично будь-яку настінну ключницю. Тобі знадобиться лише трафарет, за яким ти виріжеш потрібну форму, та інструмент для цього. До речі, чудово підійде задня стінка від старих меблів із ДСП.

Поки ти різатимеш, фанера може потріскатися, а краї – відколотися, але все це можна виправити спеціальною шпаклівкою по дереву. Після цього обов’язково проґрунтуй підставу, щоб фарба лягла краще, і можеш декорувати його на власний розсуд.

Ключниця з фанери - Настіна ключниця для передпокою своїми руками
Ключниця з фанери - Настіна ключниця для передпокою своїми руками

2. Ключниця зі слеба

Слеби, або просто спили, зараз дуже популярні у всіх еко-інтер’єрах, скандинавському стилі та лофті. Щоб зробити ефектну настінну ключницю, тобі знадобиться сам спил, жорстка металева губка, наждачка, тонування або морилка, акриловий лак, а також кілька підвісів для кріплення та самі гачки для ключів.

Оброби сляб вздовж волокон спочатку жорсткою губкою, а потім наждачкою, щоб фактура дерева виявилася ще кращою. За допомогою звичайного широкого синтетичного пензля нанеси спиртову або водну морилку в кілька заходів. Після висихання можеш перенести на дерево малюнок із роздруківки в техніці декупажу.

Зверху покрий акриловим лаком, щоб закріпити результат. Ключниця щільніше прилягатиме до стіни, якщо зробити кілька кріплень. Не прикручувати на один спил занадто багато гачків, інакше постійно чіплятимеш інші зв’язки, знімаючи потрібну.

Ключниця зі слебу - Настіна ключниця для передпокою своїми руками
Ключниця зі слебу - Настіна ключниця для передпокою своїми руками
Ключниця зі слебу - Настіна ключниця для передпокою своїми руками