Найкращі мисливські породи собак – 15 фото з назвами

Мисливські породи собак: 15 фото з назвами

Серце починає битися частіше від однієї тільки думки про полювання: азарт, краса природи, дружнє спілкування – хіба щось може бути кращим? Запевняємо тебе: так! Щоб пригоди були ще більш захоплюючими, візьми з собою чотирилапого партнера. А ми з радістю поділимося інформацією про 15 найкращих пород мисливських собак, щоб ти зміг визначитися з вибором друга!

1. Такса

Ця симпатяга стане не тільки компаньйоном для довгих піших прогулянок, але й чудовим помічником у полюванні на тварин, що живуть у норах – лисиць, борсуків, єнотів. А все завдяки особливій, витягнутій формі тіла.

Такса - мисливські породи собак

2. Золотистий ретрівер

Собака-добряк з однаковим задоволенням подуріє з твоїми дітьми по зеленому лужку, побігає з дружиною в парку, а з тобою вирушить на полювання на качок. Особливістю породи є те, що золотистий ретрівер не тільки учує дичину, але й принесе її, підстрілену, прямо до твоїх ніг. Йому не страшні ні болотиста місцевість, ні густі чагарники.

Золотистий ретрівер - мисливські породи собак

3. Англійський спрингер-спаніель

На відміну від свого «брата» – кокер-спаніеля, звичайній прогулянці віддасть перевагу тривалому полюванню, адже енергії цій породі собак не позичати. Вона чудово відстежує дичину, непомітно підкрадається до неї та лякає. Тобі залишиться лише підстрелити сполошеного птаха!

Англійський спрингер-спаніель - мисливські породи собак

4. Російський псовий хорт

Порода собак, яку ти, напевно, не раз бачив в історичних фільмах, де були сцени з царським полюванням. Довгонога, швидка, підсмажуючи – як тільки вона учує зайця, нестиметься за ним, поки не наздожене і задушить звірка. Хоч і в полюванні на вовка вона не спасує, а битиметься з ним не на життя, а на смерть! Російський псовий хорт чудово підійде, якщо ти віддаєш перевагу полюванню без рушниці.

Російський псовий хорт - мисливські породи собак