Найкращі мисливські породи собак – 15 фото з назвами

Мисливські породи собак: 15 фото з назвами

Серце починає битися частіше від однієї тільки думки про полювання: азарт, краса природи, дружнє спілкування – хіба щось може бути кращим? Запевняємо тебе: так! Щоб пригоди були ще більш захоплюючими, візьми з собою чотирилапого партнера. А ми з радістю поділимося інформацією про 15 найкращих пород мисливських собак, щоб ти зміг визначитися з вибором друга!

1. Такса

Ця симпатяга стане не тільки компаньйоном для довгих піших прогулянок, але й чудовим помічником у полюванні на тварин, що живуть у норах – лисиць, борсуків, єнотів. А все завдяки особливій, витягнутій формі тіла.

Такса - мисливські породи собак

2. Золотистий ретрівер

Собака-добряк з однаковим задоволенням подуріє з твоїми дітьми по зеленому лужку, побігає з дружиною в парку, а з тобою вирушить на полювання на качок. Особливістю породи є те, що золотистий ретрівер не тільки учує дичину, але й принесе її, підстрілену, прямо до твоїх ніг. Йому не страшні ні болотиста місцевість, ні густі чагарники.

Золотистий ретрівер - мисливські породи собак

3. Англійський спрингер-спаніель

На відміну від свого «брата» – кокер-спаніеля, звичайній прогулянці віддасть перевагу тривалому полюванню, адже енергії цій породі собак не позичати. Вона чудово відстежує дичину, непомітно підкрадається до неї та лякає. Тобі залишиться лише підстрелити сполошеного птаха!

Англійський спрингер-спаніель - мисливські породи собак

4. Російський псовий хорт

Порода собак, яку ти, напевно, не раз бачив в історичних фільмах, де були сцени з царським полюванням. Довгонога, швидка, підсмажуючи – як тільки вона учує зайця, нестиметься за ним, поки не наздожене і задушить звірка. Хоч і в полюванні на вовка вона не спасує, а битиметься з ним не на життя, а на смерть! Російський псовий хорт чудово підійде, якщо ти віддаєш перевагу полюванню без рушниці.

Російський псовий хорт - мисливські породи собак

5.Лабрадор ретрівер

Цей красень буде радий послужити тобі і витягнути підстрілену качку з річки або озера, адже він – чудовий плавець, що має водовідштовхувальну вовну та перетинки на лапах. Причому видобуток лабрадор ретрівер візьме делікатно, не пошкодивши жодної пір’їни.

Лабрадор ретрівер - мисливські породи собак

6. Західно-сибірська лайка

Її витривалості та енергійності позаздрить будь-який чемпіон-марафонець! Ця порода собак підійде для досвідчених мисливців, які влаштовують облави на хутрових звірів, кабанів, лосів та навіть ведмедів. Єдиний нюанс – лайку, привчену ходити на дрібну живність, складно перевчити на полювання на великого звіра.

Західно-сибірська лайка - мисливські породи собак

7. Бігль

Упрямець, холерик за темпераментом і аматор іноді несамовито пити, але, проте, бігль стане надійним товаришем на полюванні на кролика, зайця чи перепела. Він, граючись, зажене дичину – і ось ти вже зі здобиччю!

Бігль - мисливські породи собак

8. Іспанський водяний собака

Порода ідеально підходить для полювання на водоплавного птаха – не замислюючись, стрибне у водойму, щоб піднятиі витягнути підстрілену качку. Густа, вологовідштовхувальна шерсть не дасть замерзнути в холодній воді, але заважатиме у разі переслідування дичини в густому лісі.

Іспанський водяний собака - мисливські породи собак

9. Фокстер’єр

Нехай тебе не вводить в оману миловидний вигляд і невеликий розмір цього собаки! Гострий зір, відмінний нюх і витривалість дозволяють фокстер’єру вистежити невеликий видобуток і вигнати його з лігва прямо на мисливця. Та й хватка зубами у нього дуже серйозна, не гірша, ніж у собак великих порід.

Фокстер'єр - мисливські породи собак

10. Пойнтер

Представники цієї породи собак – справжні розумники. Вони не тільки можуть полювати кілька годин до ряду без найменших ознак втоми, але й роблять це дуже грамотно: вказують мисливцеві на дичину, а далі ти приймаєш рішення самостійно – давати команду “підняти” дичину або підкрастися ближче. Така ось співпраця!

Пойнтер - мисливські породи собак

11.Бретонський епаньоль

Легко навчається, добродушний і дуже енергійний собака, який з радістю складе тобі компанію на полюванні. Однак треба пам’ятати, що ця порода через свою допитливість схильна до бродяжництва – може забрести далеко від будинку з чистої цікавості!

Бретонський епаньоль - мисливські породи собак

12. Бассет-хаунд

Лише на перший погляд ця порода собак здається лінивим увальнем. Але варто з нею вибратися в ліс і ти зрозумієш, що вона чудово підходить для полювання на зайців, кролів, борсуків та лисиць! Збите, маленьке тіло дозволяє бассет-хаунду пробратися куди завгодно, не боячись дрібних травм, а великі вуха буквально «женуть» запах дичини до носа.

Бассет-хаунд - мисливські породи собак

13. Дратхаар

Не просто мисливський собака, а диво! Вона, як справжній «німець» – зібрана, дисциплінована, спокійна, готова до полювання будь-якої пори року та на будь-якій місцевості, невибаглива у догляді. Через такий «нордичний» характер навряд чи активізуватиметься в сімейних іграх.

Дратхаар - мисливські породи собак

14. Курцхаар

Собаки цієї породи – втілення кмітливості, фізичної витривалості та емоційної стабільності. Легко навчається мисливським навичкам, грає з дітьми і водночас віддано охороняє довірену їй територію. Відмінно зарекомендувала себе у полюванні на будь-які види птахів.

Курцхаар - мисливські породи собак

15. Естонська гонча

Відкинь усі стереотипи про представників країн Балтії, у тому числі і про чотириногих! Естонська гончак годинами нестиметься через густу хащу, високі кучугури і болотисті купини, щоб допомогти тобі зловити зайця. Розумна і має міцне здоров’я. Єдиний мінус – захопившись погонею за дичиною, може тебе не послухатися або не зреагувати відразу на команду.

Естонська гонча - мисливські породи собак