Найдобріші породи собак – назви та фото (каталог)

Найдобріші породи собак: назви та фото (каталог)

Усі міфи про те, що собаки дуже агресивні та небезпечні тварини, не мають нічого спільного із реальним життям. Як і серед людей, серед них є багато веселих, дружелюбних та привабливих зірок компанії. Розповідаємо про 30 найдобріших пород собак – з назвами, фото та описами!

1. Лабрадор-ретрівер

За нескінченну доброту, неабиякий інтелект і неосяжну чарівність лабрадори стали одними з найпопулярніших собак у світі. З них виростають незамінні компаньйони та поводири, і вони ж беруть активну участь у різних терапіях.

Лабрадор-ретрівер - Найдобріші породи собак

2. Золотистий ретрівер

Найближчий родич лабрадора – безцінний компаньйон для всієї родини. Дивно, але цей добрий душі собака ще й дивовижний помічник на полюванні!

Золотистий ретрівер - Найдобріші породи собак

3. Японський шпіц

Чарівні білі шпіци виглядають найщасливішими собаками у світі. Вони пустотливі та веселі, але дуже добродушні та легко дресируються.

Японський шпіц - Найдобріші породи собак

4. Папільйон

Ще одна декоративна порода собак, яка відрізняється поступливим характером і легким характером. Папільйони здатні порозумітися з усіма навколо, а ще миттєво зачаровують своєю аристократичною зовнішністю.

Папільйон - Найдобріші породи собак

5. Корги

Зворушливі та забавні корги на коротких лапках назавжди підкорять твоє серце. Собаки дуже доброзичливі та активні, але при цьому абсолютно незворушні та врівноважені.

Корги - Найдобріші породи собак

6. Сенбернар

Кульбатий гігант сенбернар – одна з найдобріших, чуйних і чуйних порід собак у світі.Вони природжені помічники та рятувальники, а ще – чудові няньки для дітей.

Сенбернар - Найдобріші породи собак

7. Ірландський сетер

Гордий ірландець – це яскрава зовнішність і такий самий яскравий темперамент. Товариські та добродушні сеттери потребують постійної комунікації, уваги та кохання.

Ірландський сетер - Найдобріші породи собак

8. Далматін

Енергічні далматини не залишають байдужих і завжди стають душею компанії. І справа не лише у яскравій зовнішності, а й у легкій вдачі собаки.

Далматін - Найдобріші породи собак

9. Коллі

Руда пастуха коллі відома багатьом за старим фільмом. Через вираз мордочки здається, що вона постійно щось задумує, але насправді ці собаки виключно милі і не потребують суворого контролю.

Коллі - Найдобріші породи собак

10. Веймаранер

Розкішна гончача порода з аристократичною зовнішністюздається холодною та відстороненою. Але в душі вона дуже добра, чуйна та обожнює свою сім’ю.

Веймаранер - Найдобріші породи собак

11. Бассет-хаунд

Серед усіх порід у бассетів беззастережно дуже незвичайна і виразна зовнішність. Але вона так само оманлива, бо приховує життєрадісного та інтелігентного сімейного пса.

Бассет-хаунд - Найдобріші породи собак

12. Самоїдська лайка

Чарівні самоїди справляють враження пухнастої усміхненої хмари. І це не далеко від реальності, адже вони дійсно дуже веселі, грайливі та доброзичливі.

Самоїдська лайка - Найдобріші породи собак

13. Німецька вівчарка

Хоч цю породу частіше знають, як службову, але німецькі вівчарки неймовірно вірні та віддані друзі. Неможливо вирахувати, скільки століть вони вже живуть разом із людиною у повній гармонії.

Німецька вівчарка - Найдобріші породи собак

14. Бостон-тер’єр

Декоративна порода собак із кумедною мордочкою чудово вживається навіть у невеликій квартирі. За суворою зовнішністю ховається грайливий, лагідний і велелюбний пес.

Бостон-тер'єр - Найдобріші породи собак

15. Лхаса апсо

Тибетська порода примітна розкішною довгою шерстю, яку потрібно ретельно доглядати. Собаки досить уперті і вимагають терпіння, але вони дуже чуйні, енергійні та грайливі.

Лхаса апсо - Найдобріші породи собак

16. Курцхаар

Мисливська порода стала ідеальним сімейним собакою для любителів яскравого та активного дозвілля. Курцхаар безстрашний і відважний, але водночас дуже добрий і велелюбний по відношенню до близьких.

Курцхаар - Найдобріші породи собак

17.Російський мисливський спанієль

Одна з найпроникливіших порід собак славиться своєю чуйністю та разючою інтуїцією. У побуті вона дуже поступлива і легко вловлює найменші зміни настрою господаря.

Російський мисливський спанієль - Найдобріші породи собак

18. Ньюфаундленд

Ще один гігант та рятувальник у цьому списку – нескінченно миролюбний, чуйний і завжди намагається допомогти. Через вираження морди ньюфаундленд здається трохи сумним, але за цим ховається величезне і великодушне серце.

Ньюфаундленд - Найдобріші породи собак

19. Англійський бульдог

Справжні британські джентльмени виглядають суворими та дуже стриманими. Але по відношенню до улюблених людей це найдобріші та уважніші собаки.

Англійський бульдог - Найдобріші породи собак

20. Кавалер Кінг Чарльз спанієль

Забавний непосида здатний розтопити своєю чарівністю найчерствіші серця.На перший погляд собака здається примхливою, але насправді вона дуже привітна і доброзичлива.

21. Російський гончак

Сильна і витривала російська гончак виросте справжньою правою рукою власника. На полюванні вона відважна, енергійна та працелюбна, а вдома – уважна, дбайлива та добра.

Російська гончак - Найдобріші породи собак

22. Леонбергер

Великий кудлатий «ведмідь» має феноменальне терпіння і готовий пробачити сім’ї буквально все. Леонбергери завжди раді новим знайомствам і ніколи не виявляють агресії до тих, хто слабший.

Леонбергер - Найдобріші породи собак

23. Західно-сибірська лайка

Комунікабельні та грайливі лайки – зграйні тварини, тому дуже люблять компанію та увагу. Вони готові допомагати господарям у будь-яких завданнях, а у побуті зовсім невибагливі.

Західно-сибірська лайка - Найдобріші породи собак

24. Бернський зенненхунд

Навіть увічлива мордочка зенненхунда яскраво вказує на його добродушний характер. Окрім повної відсутності агресії від природи, собаку також дісталося дивовижне почуття такту.

Бернський зенненхунд - Найдобріші породи собак

25. Норвіч-тер’єр

Це не найпопулярніший тер’єр у наших широтах, але норвіч – нескінченне джерело позитиву. Собаки допитливі, грайливі, але при цьому слухняні і зовсім не агресивні.

Норвіч-тер'єр - Найдобріші породи собак

26. Англійський мастиф

Величезний мастиф – ще один добряк-велетень із феноменальним терпінням. Упевнені та спокійні собаки – найкращі захисники та пильні няньки для своїх близьких.

Англійський мастиф - Найдобріші породи собак

27.Бордер-коллі

Ця вівчарська порода по праву вважається однією з найрозумніших у світі. Дивовижний і дуже кмітливий собака завжди готовий доглянути за дітьми і навіть за господарем.

Бордер-коллі - Найдобріші породи собак

28. Бладхаунд

Великий гончий пес і першокласний детектив здається похмурим флегматиком, але це лише оманлива зовнішність. Бладхаунди справді незворушні, але при цьому вони справжні добряки.

Бладхаунд - Найдобріші породи собак

29. Біла швейцарська вівчарка

Порода настільки ж добра і доброзичлива, наскільки красива та елегантна. У швейцарських вівчарок дуже легкий характер, вони слухняні, уважні, невибагливі та люблять почуватися дійсно потрібними.

Біла швейцарська вівчарка - Найдобріші породи собак

30. Бобтейл

Стара британська порода собак дедалі рідше використовується для випасу, проте стала безцінним помічником у дитячій реабілітаційній терапії.А все це завдяки безмежній доброті, витримці та терпінню!

Бобтейл – найдобріші породи собак