Найдобріші породи собак – назви та фото (каталог)

Найдобріші породи собак: назви та фото (каталог)

Усі міфи про те, що собаки дуже агресивні та небезпечні тварини, не мають нічого спільного із реальним життям. Як і серед людей, серед них є багато веселих, дружелюбних та привабливих зірок компанії. Розповідаємо про 30 найдобріших пород собак – з назвами, фото та описами!

1. Лабрадор-ретрівер

За нескінченну доброту, неабиякий інтелект і неосяжну чарівність лабрадори стали одними з найпопулярніших собак у світі. З них виростають незамінні компаньйони та поводири, і вони ж беруть активну участь у різних терапіях.

Лабрадор-ретрівер - Найдобріші породи собак

2. Золотистий ретрівер

Найближчий родич лабрадора – безцінний компаньйон для всієї родини. Дивно, але цей добрий душі собака ще й дивовижний помічник на полюванні!

Золотистий ретрівер - Найдобріші породи собак

3. Японський шпіц

Чарівні білі шпіци виглядають найщасливішими собаками у світі. Вони пустотливі та веселі, але дуже добродушні та легко дресируються.

Японський шпіц - Найдобріші породи собак

4. Папільйон

Ще одна декоративна порода собак, яка відрізняється поступливим характером і легким характером. Папільйони здатні порозумітися з усіма навколо, а ще миттєво зачаровують своєю аристократичною зовнішністю.

Папільйон - Найдобріші породи собак

5. Корги

Зворушливі та забавні корги на коротких лапках назавжди підкорять твоє серце. Собаки дуже доброзичливі та активні, але при цьому абсолютно незворушні та врівноважені.

Корги - Найдобріші породи собак

6. Сенбернар

Кульбатий гігант сенбернар – одна з найдобріших, чуйних і чуйних порід собак у світі.Вони природжені помічники та рятувальники, а ще – чудові няньки для дітей.

Сенбернар - Найдобріші породи собак

7. Ірландський сетер

Гордий ірландець – це яскрава зовнішність і такий самий яскравий темперамент. Товариські та добродушні сеттери потребують постійної комунікації, уваги та кохання.

Ірландський сетер - Найдобріші породи собак