Модні жіночі куртки, весна – головні тренди та новинки (фото)

Модні жіночі куртки, весна: тренди та новинки (50 фото)

Коли, нарешті, почало тепліти, хочеться вибратися з об’ємних зимових пуховиків, шуб та дублянок. А ще це чудовий час, щоб оновити образ. Кажуть, підібрати справді модну, але зручну жіночу куртку чи не найскладніше. Хочемо допомогти тобі та ділимося головними тенденціями та новинками весни!

1. Бомбери

Бомбери – яскравий приклад того, як військова уніформа увірвалася у модні тренди. Вільні куртки авіаторів з манжетами та високим коміром з’являються з новими деталями, у незвичайних кольорах та з найрізноманітніших матеріалів. У моді – рідкісні кольори, металік, оригінальна фурнітура, вишивки та аплікації.

Бомбери
Бомбери

2. Мілітарі

Продовжуючи тему уніформи, не можна оминути і куртки мілітарі загалом. Знову повертається забарвлення хакі, причому не лише у класичних болотяно-коричневих відтінках. А з фасонів актуальні куртки-сорочки, куртки-жакети та об’ємний вільний оверсайз.

Мілітарі
Мілітарі

3. Джинсові куртки

Денім ніколи не виходив із моди повністю, і зараз переживає новий виток популярності. Зверніть увагу на подовжені оверсайз куртки-сорочки з принтами та написами. Потерті вінтажні моделі теж добрі. А ще знову можна поєднувати денім із денімом!

Джинсові куртки
Джинсові куртки

4. Вітрівки

Звичайні вітровки у спортивному стилі вже зовсім не вибиваються і у простих міських образах. Вибирай моделі, стилізовані під лижні куртки – з безліччю кишень, ремінців, застібок та регуляторів.

Ветрівки

5. Куртки з рукавами-ліхтариками

Сучасним дизайнерам вдалося адаптувати такий складний тренд вікторіанської доби до сучасних курток.Об’ємні рукави з ліхтариками, оборками та навіть рюшами зараз можна зустріти всюди: від текстильних курток-піджаків до шкіри та деніму.

Куртки з рукавами-ліхтариками