Модні фасони спідниць – назви, фото та описи моделей

Модні фасони спідниць: назви, фото та описи моделей

Досі вважаєш, що спідниці незручні чи зовсім тобі не йдуть? А може, навпаки, хочеш поповнити колекцію новою оригінальною моделлю? У будь-якому разі, тобі допоможе ця добірка наймодніших фасонів спідниць із назвами та фото!

1. Міні-спідниця

Найпростіше і очевидне – коротка спідниця вище колін. У цьому міні буває екстремальним чи цілком стриманим. Відмінний варіант, щоб підкреслити стрункі ноги.

Міні-спідниця

2. Міді

Довжина міді досягає коліна або трохи нижче. У такому вигляді особливо гарні спідниці-сонце та суворі ділові спідниці-олівці.

Міді

3. Максі

Максі – це не тільки спідниці зовсім вже на підлогу. Сюди відноситься довжина до щиколотки і трохи вище, а ось модель при цьому може бути будь-яка. Особливо хороші максі-спідниці з тканин, що струмують.

Максі

4.Спідниця-мілітарі

Це спідниці із щільних тканин у забарвленні хакі з кишенями, ремінцями, пряжками та іншими декоративними елементами. Чудовий варіант для модних міських образів!

Спідниця-мілітарі

5. Саронг

Такі легкі літні спідниці зроблені на зразок індійського традиційного одягу. Найчастіше вони пошиті з тонкої легкої тканини і дуже зручні для пляжного відпочинку.

Саронг

6. Пряма спідниця

Це найпростіша повсякденна база, яка підійде практично всім. Прямі спідниці шиють із різних тканин та з різним декором, за рахунок чого вони вписуються і в діловий стиль, і в зухвалий панк.

Пряма спідниця

7. Спідниця із запахом

Одна з найпопулярніших моделей, яка сподобається всім любителькам класики. Запах тримається на застібках, гудзиках, блискавці чи поясі.

Спідниця із запахом

8. Спідниця-балон

Жіноча спідниця з гумкою або затяжками по нижній частині. Залежно від того, як сильно стягнутий балон, вона візуально збільшує стегна.

Спідниця-балон