Модні фасони спідниць – назви, фото та описи моделей

Модні фасони спідниць: назви, фото та описи моделей

Досі вважаєш, що спідниці незручні чи зовсім тобі не йдуть? А може, навпаки, хочеш поповнити колекцію новою оригінальною моделлю? У будь-якому разі, тобі допоможе ця добірка наймодніших фасонів спідниць із назвами та фото!

1. Міні-спідниця

Найпростіше і очевидне – коротка спідниця вище колін. У цьому міні буває екстремальним чи цілком стриманим. Відмінний варіант, щоб підкреслити стрункі ноги.

Міні-спідниця

2. Міді

Довжина міді досягає коліна або трохи нижче. У такому вигляді особливо гарні спідниці-сонце та суворі ділові спідниці-олівці.

Міді

3. Максі

Максі – це не тільки спідниці зовсім вже на підлогу. Сюди відноситься довжина до щиколотки і трохи вище, а ось модель при цьому може бути будь-яка. Особливо хороші максі-спідниці з тканин, що струмують.

Максі

4.Спідниця-мілітарі

Це спідниці із щільних тканин у забарвленні хакі з кишенями, ремінцями, пряжками та іншими декоративними елементами. Чудовий варіант для модних міських образів!

Спідниця-мілітарі

5. Саронг

Такі легкі літні спідниці зроблені на зразок індійського традиційного одягу. Найчастіше вони пошиті з тонкої легкої тканини і дуже зручні для пляжного відпочинку.

Саронг

6. Пряма спідниця

Це найпростіша повсякденна база, яка підійде практично всім. Прямі спідниці шиють із різних тканин та з різним декором, за рахунок чого вони вписуються і в діловий стиль, і в зухвалий панк.

Пряма спідниця

7. Спідниця із запахом

Одна з найпопулярніших моделей, яка сподобається всім любителькам класики. Запах тримається на застібках, гудзиках, блискавці чи поясі.

Спідниця із запахом

8. Спідниця-балон

Жіноча спідниця з гумкою або затяжками по нижній частині. Залежно від того, як сильно стягнутий балон, вона візуально збільшує стегна.

Спідниця-балон

9. Спідниця асиметричного крою

Оригінальні та ефектні спідниці зі скошеним зрізом або з клинів різної довжини. Часто асиметричними роблять спідниці на запах чи з розрізом.

Спідниця асиметричного крою

10. Спідниця зі складками

Ще один фасон, який ніколи не вийде із моди. Такі спідниці можуть бути різної довжини, з широким або без поясом, і навіть з різним типом складок.

Спідниця зі складками

11. Спідниця-сонце та напівсонце

Якщо розкласти об’ємне та пишне сонце, вийде рівне коло без шва. Напівсонце робиться за тим же принципом, але використовується лише половина кола. Хороший варіант для важких тканин.

Спідниця-сонце та напівсонце

12. Спідниця-шорти

Справжня знахідка, якщо хочеться носити міні, але не турбуватися про те, чи не задерлася спідниця. Зазвичай це моделі у складку чи стилі мілітарі, хоч і можливі варіанти.

Спідниця-шорти

13. Спідниця-штани

Звичайно, якщо є спідниці-шорти, тобто і штани. Вони нагадують звичайну максі-спідницю в підлогу, а ще набагато об’ємніше за звичайний клеш. Зараз, коли в тренді вільний крій, це один із найактуальніших силуетів!

Спідниця-брюки

14. Дзвон

Назва цього фасону говорить сама за себе, і його форма справді нагадує дзвін. В основному це мінімалістичні міді-спідниці для жіночних образів.

Дзвон

15. Спідниця з воланами

Волани незамінні для легких, романтичних та ніжних луків. А для напівпрозорих тонких тканин це ще й безпрограшний спосіб приховати все, що потрібно.

Спідниця з воланами

16. Звужена спідниця

Це варіація класичного прямого олівця, але, на відміну від нього, така спідниця звужується до колін. У ній доведеться стежити за ходою та шириною кроку, зате вона чудово підкреслює стегна.

Звужена спідниця

17.Спідниця-пачка

Прозорі пачки різної довжини традиційно шиють із фатину, тому що він досить щільний і добре тримає форму. Ніжні спідниці-пачки до коліна чудово поєднуються з блузками та великими джинсовими сорочками.

Спідниця-пачка

18. Драпована спідниця

А це модель для любителів багатошаровості, асиметрії та складних силуетів. Драповані спідниці особливо гармонійні у стилі бохо. А ось в інших стилях краще підбирати до них стриманий гору, щоб не перевантажити образ!

Драпована спідниця

19. Трапеція

Фасон, що розширюється вниз, не настільки вільний, як сонце, але чим більша довжина – тим більше виражений перехід. Можливо, ще ти знаєш цю модель спідниць під назвою «А-Силует».

Трапеція

20. Спідниця з клинами

Така спідниця відразу пошита з окремих клинів, за рахунок чого вона набуває більш цікавих та виразних обрисів. Клини можуть розходитися від пояса або нижче.

Спідниця з клинами

21.Спідниця-русалка

Оригінальний фасон справді нагадує хвіст русалки. Спідниця щільно облягає стегна та ноги до колін, а потім розходиться широкими клинами.

Спідниця-русалка

22. Шотландка

Це та сама картата спідниця в складку, від якої свого часу був у захваті весь світ. Традиційні кольори – червоний, чорний, зелений, синій.

Шотландка

23. Плісована спідниця

Довгі спідниці пліссе із дрібних складок, які розходяться від самого пояса, так сподобалися модницями, що вже кілька років залишаються актуальними з приходом тепла. Важливий нюанс у тому, що ширина складок є однаковою по всій довжині.

Плісована спідниця

24. Хітон

Це танцювальна спідниця, яка за своєю суттю є відрізом тканини, обв’язаний навколо пояса на запах. Класичні хітони напівпрозорі, тому що їх носять із боді.

Хітон

25. Спідниця-кльош

Звичайно ж без вільного широкого клешу в просто нікуди.На літо вибирай тонкі невагомі тканини з принтом, а до осені зверни увагу на щільні вовняні спідниці.

Спідниця-кльош

26. Спідниця зі шліцею

Це ділова класика з особливим чином сконструйованим розрізом ззаду. На відміну від просто прямого фасону, у такій спідниці зручніше пересуватися, бо вона менше сковує рухи.

Спідниця зі шліцею

27. Спідниця-гофре

Ця модель дуже схожа на пліссе, але складки тут об’ємніші і не настільки загладжені. Хоча взагалі межа між цими фасонами дуже тонка, і багато хто їх плутає.

Спідниця-гофре

28. Спідниця з баскою

Баська називається оригінальний вид оборки зверху від пояса спідниці. Зараз актуальні такі моделі на завищеній талії, за рахунок чого верх трохи нагадує корсетний пояс.

Спідниця з баскою

29. Годе

Спідниця-року щільно облягає та підкреслює округлі стегна, а потім розходиться клинами вниз до коліна та нижче. Дуже жіночний силует, що вигідно демонструє переваги фігури.

Годі

30. Багатошарова спідниця

Багатошаровість відкриває безмежний простір для експериментів. Такі спідниці сподобаються шанувальницям бохо, етнічного стилю та подібної еклектики.

Багатошарова спідниця