Манікюр з вензелями: відео майстер клас для початківців і фото різних варіантів

Щоб надати нігтям особливий вид, можна до красивого манікюру додати декілька візерунків. Для отримання бажаного візерунка на нігтях необхідно придбати спеціальні вензелі. Щоб побачити, як вони працюють, подивіться відео з вензель-манікюру нижче.

Отже, вензель означає не що інше, як вузол. Він передбачає переплетення декількох кривих ліній, що в результаті утворює візерунок. Раніше використання вензелів було популярним при виготовленні хусток, посуду і вишивки. Зараз же такий тип нанесення добрався і до нігтів.

Візерунок «вензель» має різноманітні схеми, які при нанесенні на нігті утворюють єдину картинку. Для того, щоб нанести такий візерунок на нігті, знадобиться багато часу і терпіння. Якщо стоїть питання про те, як можна поєднати будь-який вид манікюру з вензелем, то пропонуємо приклади таких манікюру:

 • Дуже добре поєднується французький манікюр з вензелем, якщо нанести узор на край нігтя або на посмішку. Такий штрих додасть у звичайний манікюр родзинку і виділить кожен ніготь.
 • Нанести вензель можна на будь-манікюр, виконаний у кольоровому варіанті. Звичайно, нанесення візерунка доставить багато клопоту, так як саме в цьому виконанні візерунок на кожному нігті повинен бути однаковим. А зробити це не так просто, тому потрібно звертатися за допомогою до стемпинг дизайну, на якому є вже готовий малюнок. Для початківців такий помічник буде на вагу золота, так як для самостійного нанесення візерунків потрібна практика.
 • Дуже оригінально і модно буде виглядати візерунок, який буде нанесений на один або два нігтя на руці. Вони можуть і відрізнятися між собою, не обов’язково повторюватися, як в попередньому варіанті нанесення. І знову ж, для таких цілей можна використовувати трафарет з готовими візерунками.
 • Мереживний манікюр вже кілька років займає лідируючі позиції у своїй популярності серед дівчат. Тому з допомогою вензелів можна зробити такий манікюр вручну або придбати готові наліпки з бажаним візерунком.
 • Заголовні літери імені стало дуже модним наносити на нігті. І саме таке виконання вважається справжнім вензелем. Але для того, щоб зробити оригінальний візерунок однієї літери, можна знайти картинки в інтернеті, де буде приклад, як можна нанести ту чи іншу літеру. Такий варіант стане не самим легким, тому що для ідеального нанесення потрібна практика, з першого разу не вийде.
 • Техніка нанесення візерунка вензелем досить легка, якщо знати, як правильно робити ту чи іншу лінію. Якщо є бажання навчитися робити такий манікюр самостійно, можна відвідати майстер клас з нанесення візерунків технікою вензель, або записатися на курси манікюру.

  Звичайно, для економії часу можна звернутися до фахівця для проведення процедури манікюру в будь-якому стилі. Так як зазвичай майстри мають набиту руку в таких малюнках, то це не займе багато часу.

  Ще є і допоміжні матеріали у вигляді спеціальних наклейок та трафаретів. Степминг дизайн, звичайно, можна купити в будь-якому магазині, але на ньому не завжди будуть ті візерунки, які потрібні для манікюру, тому вчитися малювати доведеться самостійно.

  Якщо виникає питання про те, чим малювати вензелі, то на допомогу в такому випадку повинна прийти тонка кисть або голка, саме вони і зможуть наносити тонкі лінії на нігті.

  Як завжди, потрібно пам’ятати, що перед нанесенням основного лаку і вензелі, необхідно видалити з нігтів старий лак і зробити традиційний манікюр. Такі дії повинні супроводжувати кожну процедуру манікюру. Також, за бажанням, можна щоразу приймати ванночки для рук.

  Звичайно, ніхто не скасовує той факт, що вензелі наносяться і на гель лак або шелак, що дозволяє манікюру триматися на нігтях до чотирьох тижнів. Тому для отримання такого результату можна сміливо йти в салон.

  Якщо все ж не зрозуміло, як і що робити, можна звернутися до інтернету за допомогою. Фото курс підкаже, як правильно наносити вензелі і користуватися голкою або пензлем. Зазвичай такі курси відображають процедуру манікюру покроково, в них показується вся процедура до дрібниць.

  Якщо ж нанесення вензелів на гель лак відбувається в домашніх умовах, потрібно пам’ятати, що перед нанесенням ліній пензлем гель лак необхідно просушити в ультрафіолетовій лампі. Якщо не дотримуватися цього правила, можна зіпсувати вид манікюру.

  Також багато майстрів роблять манікюр з вензелями і при цьому використовують блискітки для нігтів. Тоді візерунок виконаний яскраво і блискуче. Для того, щоб саме візерунок був покритий блискітками, потрібно відразу після нанесення посипати його блискітками.

  Освоєння техніки нанесення вензелів не буде важким, якщо вдатися до допомоги різних курсів або оглядів, тому можна сміливо приступати до навчання. Заздалегідь можна виділити на це близько двох годин і придбати спеціальні трафарети на перший час.