Каскад на коротке волосся: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Каскад на коротке волосся: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Ти в захваті від різнорівневих зачісок зі злегка недбалим ефектом? Тоді тобі точно сподобається стрижка каскад на коротке волосся, а наші ідеї допоможуть виглядати дійсно стильно і привабливо. Цей тип укладання добре поєднується з різними кольоротипами та формами обличчя, тому кожна модниця знайде відповідний для себе варіант!

1. Круглий каскад

Це досить об’ємна стрижка симетричного типу. Якщо ти любителька гарного начісування, спробуй укласти кінчики всередину. Для тих, хто віддає перевагу трохи менш повітряним варіантам укладання, більше підійде злегка недбалий варіант і завивка волосся в різні боки.

Стрижка круглий каскад на коротке волосся

2. Каскад-ялинка на коротке волосся

Головна відмінність цього типу укладання – кінчики, що стирчать назовні. Щоб уникнути неакуратного вигляду, краще вибрати симетричну стрижку, де кожен локон буде схожий на інші та покладений у напрямку від обличчя.

Стрижка каскад-ялинка на коротке волосся

3. Каскад з чубчиком набік

Довжина волосся попереду може змінюватись. Якщо ти активна, енергійна, не любиш монотонності та одноманітності, тоді віддай перевагу рваній короткій чубчику. Так зачіска висловить твій настрій, а заразом не вимагатиме довгого або складного укладання. Більш романтичним натурам слід вибрати довгу чубчик з м’якими, трохи закрученими всередину кінчиками.

Стрижка каскад з чубчиком набік на коротке волосся

4. Каскад з рівною чубчиком

Цей варіант підходить швидше для спокійних, врівноважених та ділових жінок. Краще, щоб чубок при цьому досягав верхньої лінії брів, був густий і лише злегка піднятий біля коріння. Особливо добре така стрижка виглядатиме на красунях із прямими від природи або випрямленими за допомогою прасування волоссям.

Стрижка каскад з рівною чубком на коротке волосся