Каскад на коротке волосся: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Каскад на коротке волосся: 10 красивих ідей стрижки (фото)

Ти в захваті від різнорівневих зачісок зі злегка недбалим ефектом? Тоді тобі точно сподобається стрижка каскад на коротке волосся, а наші ідеї допоможуть виглядати дійсно стильно і привабливо. Цей тип укладання добре поєднується з різними кольоротипами та формами обличчя, тому кожна модниця знайде відповідний для себе варіант!

1. Круглий каскад

Це досить об’ємна стрижка симетричного типу. Якщо ти любителька гарного начісування, спробуй укласти кінчики всередину. Для тих, хто віддає перевагу трохи менш повітряним варіантам укладання, більше підійде злегка недбалий варіант і завивка волосся в різні боки.

Стрижка круглий каскад на коротке волосся

2. Каскад-ялинка на коротке волосся

Головна відмінність цього типу укладання – кінчики, що стирчать назовні. Щоб уникнути неакуратного вигляду, краще вибрати симетричну стрижку, де кожен локон буде схожий на інші та покладений у напрямку від обличчя.

Стрижка каскад-ялинка на коротке волосся

3. Каскад з чубчиком набік

Довжина волосся попереду може змінюватись. Якщо ти активна, енергійна, не любиш монотонності та одноманітності, тоді віддай перевагу рваній короткій чубчику. Так зачіска висловить твій настрій, а заразом не вимагатиме довгого або складного укладання. Більш романтичним натурам слід вибрати довгу чубчик з м’якими, трохи закрученими всередину кінчиками.

Стрижка каскад з чубчиком набік на коротке волосся

4. Каскад з рівною чубчиком

Цей варіант підходить швидше для спокійних, врівноважених та ділових жінок. Краще, щоб чубок при цьому досягав верхньої лінії брів, був густий і лише злегка піднятий біля коріння. Особливо добре така стрижка виглядатиме на красунях із прямими від природи або випрямленими за допомогою прасування волоссям.

Стрижка каскад з рівною чубком на коротке волосся

5.Каскад без чубчика на коротке волосся

Якщо ти не любиш довго возитися з волоссям, така зачіска – ідеальний варіант. Ця стрижка дозволяє грати з положенням та формою головного проділу. Таким чином, ти зможеш ще й експериментувати з різними варіантами укладання.

Стрижка каскад без чубчика на коротке волосся

6. Каскад з поголеною скронею

Попроси перукаря або стиліста зробити каскад лише на один бік. Для такої стрижки важливо, щоб пасма на маківці були довшими, ніж локони на потилиці або скронях. Це гарний вибір для зухвалих дівчат, які люблять ловити здивовано захоплені погляди. Для більш явного ефекту скористайтеся фарбами або тоніками незвичайного кольору.

Стрижка каскад з поголеною скронею на коротке волосся

7. Каскад із колоруванням

Як варіант, підійде і мелірування, але освітлення окремих пасм саме на темних локонах виглядатиме ефектніше і яскравіше. Крім того, колорування є більш щадною процедурою для структури волосся. Саме різнорівневий каскад повністю розкриє красу та шарм такого типу фарбування.

Стрижка каскад з колоруванням на коротке волосся

8. Ламінований каскад

Набридло весь час користуватися прасками, плойками та фенами, випрямляючи день у день неслухняні локони? Замов у перевіреному салоні ламінування або кератування волосся. Варіант особливо хороший для модниць, які страждають від сухості кінчиків або ламкості, тьмяності пасм. А ще ця зачіска допомагає візуально подовжити обличчя, зробити його худішим і підкреслити витончену лінію вилиць.

Стрижка ламінований каскад на коротке волосся

9. Каскад із укладанням назад

Для цієї стрижки важливо, щоб волосся з боків досягало як мінімум лінії підборіддя. Тобі знадобляться гелі, муси або пінки середньої фіксації. Уклади тім’яні пасма назад, зробивши невеликий начіс. Нанеси основну масу засобу для укладання зверху і трохи менше з боків, щоб волосся не лежало впритул до шкіри.

Стрижка каскад із укладанням назад на коротке волосся

10. Асиметричний каскад на коротке волосся

Стрижка чудово допомагає приховати недоліки особи, зміщуючи з них акцент.Найкраще зробити нерівними краї та довжину чубчика – це більш універсальний варіант. Але якщо ти звикла експериментувати або втомилася від звичних образів, спробуй погратись із основними локонами. Чим сильнішим буде контраст між мінімально і максимально довгими пасмами, тим цікавішим і оригінальнішим виявиться результат.

Ассиметричний каскад на коротке волосся