Гімнастика для схуднення Табата. Вправи, відео уроки для початківців

Ефективний фітнес – це комплекс вправ, що дозволяє підтримувати тіло в хорошому стані тривалий час. З кінця 20 століття відбулося істотне видозміна класичних вправ, у відповідності з новими системами результативного і швидкого схуднення.

Однією з таких дієвих систем вважають гімнастику для схуднення Табата, що дозволяє в найкоротші терміни досягти вражаючих результатів схуднення і тренування м’язів тіла.

Система Табата — що це за комплекс? Звідки з’явився протокол?

Вперше розробки спеціального комплексу для оздоровлення і приведення тіла в тонус з’явилися в японському місті Канойя-ши багато років тому.

Автор протоколу тренувань для тіла — японський учений Ідзумі Табата, система тренувань якого і була названа в його честь. Результати досягаються посиленою інтенсивністю вправ і їх ефективністю.

Користь гімнастики Табата для здоров’я та схуднення

Методика Табата кардинально змінила поняття про тривалість схуднення. Дотримуючись правил системи, можна протягом усього 1 тижня скинути до 4 кг. зайвої ваги.

Стандартний час тренувань гімнастики для схуднення Табата — 4 хвилини протягом 1 дня.

Протягом 4 хв. потрібно чергувати великі навантаження з відпочинком.

Циклічний процес чергування виконання вправ передбачає 20 сек. навантаження з максимальною віддачею, а потім 10 сек. повного відпочинку.

Кількість циклів при стандартній схемі виконання вправ – 8.

За умови правильного якісного виконання вправ, після кожної доби відбувається інтенсивний процес спалювання жиру близько 200-550 грам.

Суть методу проста: виконуючи гімнастику, необхідно максимально задіяти більшість м’язів тіла. При цьому позитивний результат з’явиться швидко, без застосування препаратів.