Дід Мороз своїми руками – 8 красивих та легких ідей, як зробити (покрокові фото)

Виробництво Дід Мороз своїми руками: 8 красивих та легких ідей

Що може бути цікавішим, ніж зробити Діда Мороза на Новий рік своїми руками? Зібрали цілих 8 ідей із паперу, фетру та інших матеріалів. Хочеш – роби м’які іграшки, а хочеш – гарну листівку!

1. Дід Мороз із полімерної глини

Хоч фігурка і здається складною, але в ній зовсім мало деталей та тонкої роботи. Замість полімерної глини можна використовувати пластилін, а для більших виробів – навіть солоне тісто.

Дід Мороз із полімерної глини своїми руками

2. Дід Мороз із фетру

Забавний об’ємний Дід Мороз начебто створений для прикраси ялинки. Так що не забудь одразу вшити між половинками ковпака петельку, а тулуб наповни синтепоном або ватою.

Дід Мороз із фетру своїми руками

3.Дід Мороз із пляшки шампанського

З щільної червоної тканини чи фетру виходить таке святкове оформлення для пляшки шампанського. Взагалі чудово, якщо у тебе є шматок хутра для шапки та штучне волосся для бороди.

Дід Мороз із пляшки шампанського своїми руками

4. Дід Мороз із шкарпеток

Використовуй звичайну бежеву шкарпетку для основи, а червоні махрові – для кафтану та ковпака. Бороду можна зробити із синтепону або навіть із вати, а обличчя – вишити чи намалювати.

Дід Мороз зі шкарпеток своїми руками

5. Дід Мороз із фетру з бородою

Ще одна схема, де не завадить штучне волосся для бороди. Принцип створення такого Діда Мороза дуже простий – потрібен фетр, клей та дріт. Але доведеться запастися терпінням на збирання дрібних деталей.

Дід Мороз із фетру з бородою своїми руками

6. Дід Мороз на ніжках

Найскладніша частина цієї схеми – зробити ноги із щільною картонною основою, щоб фігурка була стійкою.А в іншому це звичайний фетровий Дід Мороз на конусі, трохи більш деталізований.

Дід Мороз на ніжках своїми руками

7. Листівка у вигляді Діда Мороза

На білу або бежеву листівку наклей пояс і ковпак із кольорового паперу. Промалюй обличчя, зроби окуляри з тонкого дроту та додай бороду з ватних кульок.

Листівка у вигляді Діда Мороза своїми руками