Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Кожна жінка хоче виглядати привабливо, в цьому їй допомагає денний макіяж. У всіх він індивідуальний. У більшості випадків макіяж відрізняється легкістю. Він повинен швидко трансформуватися у вечірній, оскільки багатьом дівчатам не вистачає часу після важкого трудового дня зібратися на урочистий вечір. Одним з найголовніших прикрас є макіяж очей. Саме йому слід приділити особливу увагу. Розберемо класичний денний макіяж очей покроково.

1 крок. Про нього дуже багато забувають, а даремно. Шкіру необхідно очистити спеціальними косметичними засобами, придатними для типу шкіри. Далі на різні дефекти шкіри наноситься тональний засіб і розтушовується, так макіяж буде виглядати більш природно.

2 крок. Приступаємо до денного макіяжу очей. Насамперед, необхідно визначитися з відтінком. Підводка, туш і тіні повинні виглядати гармонійно і дотримуватися одного кольору. Візажисти відносять до універсальних тонам кремовий і бузковий.

3 крок. Завершіть макіяж легкими рум’янами, які кладуть широким пензликом на вилиці.

4 крок. За бажанням додайте блиск або помаду.

Денний макіяж для блакитних очей

Блакитні очі – мрія багатьох. Але не кожен макіяж здатний підкреслити їх природний відтінок і передати глибину. Для синіх очей підходить будь-який відтінок при правильному його використанні, але рекомендується дотримуватися бежевого, молочного, коричневого і рожевого кольорів.

Володарки світло-блакитного кольору крім пастельних тонів можуть використовувати перламутрові або блискучі тіні по всьому рухомого століття. Можна додати макіяжу загадковість з допомогою бронзи у зовнішньому куточку ока.

Сіро-блакитним очам ідеально підходять сірі тони, також можна використовувати бірюзовий колір, але їм не варто надмірно захоплюватися.