Що таке ламінування вій. Плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки

Салонна процедура ламінування вій і брів сумішшю з додаванням в неї кератину з’явилася не так давно, але користується популярністю у жінок, роблячи погляд більш виразним, а вії красивими і міцними.

Кератинове ламінування вій і брів: що це таке (процедура)

По суті, кератин – білок, що входить до складу шкіри і волосся. Кератинове ламінування дозволяє дрібним частинкам цієї речовини проникати вглиб волосків брів і вій, згладжування їх мікропошкодження і збільшуючи обсяг.

Що таке ламінування вій

Спочатку проводилося ламінування волосся, надаючи зачісці чудовий вигляд, але з часом вії і брови стали обробляти спеціальним складом, щоб зміцнити їх структуру.

Після ламінування вії набувають привабливий вигин і не потребують додаткового подкручивании.

Речовини, що входять до кератиновий склад, живлять волосинки, зміцнюючи їх структуру.

Ламінування вій: плюси і мінуси

Якщо є сумніви в тому, чи варто зважитися на процедуру кератинового ламінування, то необхідно зважити всі за і проти цього кроку.

Позитивні моменти такого рішення полягають в отриманні вій, насичених кольором з вираженим вигином. Вони будуть максимально захищені від проявів погоди. Ні сонячні промені, ні мороз не зіпсують їх красу і здоров’я.

Після процедури немає потреби в щоденному фарбуванні косметичної тушшю. Крім того, волосинки перестають випадати і стає густішим. Шкіра біля вій насичується вітамінним комплексом і виглядає більш молодою.

Негативні аргументи, які говорять проти ламінування, полягають насамперед у тому, що діючі речовини здатні викликати алергічні прояви.

Щоб впевнитися, що така реакція не виникне, робиться проба кератиновой сумішшю на згині ліктьового суглоба.

Якщо після закінчення 12-годинного періоду оброблене місце не почервоніло, то є надія, що ламінування вій пройде успішно.

Не бажано проводити цю процедуру жінок з запальними захворюваннями очей.

Оновлювати ефект рекомендується не раніше, ніж через 1-2 місяці. Але, не кожна жінка може виділити для походу в салон для кератинового ламінування 2500-3500 руб.

Що таке ламінування вій, плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки – всю цю інформацію ви дізнаєтеся від косметолога.

Чи шкідливе ламінування вій

При такій процедурі в складі суміші, що наноситься на вії, використовується кератин – хімічний аналог натурального продукту. Неповний збіг їх структур у деяких жінок негативно впливає на стан вій. Також якість засобів може змінюватись.

Перед покупкою необхідно ознайомитися з сертифікації препарату. Крім того, для успішного ламінування важливе значення має стан вій.

Дізнатися, що таке ламінування вій, плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки та багато іншого стосовно цієї інформації, проконсультуйтеся з косметологом.

На сильно ослаблені волоски його краще не застосовувати, оскільки це додаткове навантаження і вона може пошкодити волосяні цибулини.

Зверніть увагу! Якщо у жінки виникали алергічні реакції на хімічні засоби, на деякі продукти харчування або інші подразники, тобто ймовірність появи такої ж реакції на препарат, призначений для кератинового ламінування.

Ламінування вій: протипоказання

Нехтувати такими застереженнями не варто, і перед процедурою необхідно ознайомитися з ними.

Як і будь-яка косметологічна послуга, ламінування вій має протипоказання:

 • Найбільш поширене табу на процедуру – алергія на вхідні до складу препарат компоненти.
 • Після хірургічного втручання в ділянці очей.
 • Запальний процес очей.
 • Не проводити таку процедуру перед нарощуванням вій, так як склад препарату не дає можливості надійно приклеювати волоски.

 • Чи можна робити ламінування вій вагітним

  При вагітності небажано використання декоративної косметики. Але ламінування вій допоможе уникнути частого застосування туші. Ця процедура надає погляду виразності.

  Вії придбають блиск і привабливий вигин. Вони не тільки стануть красивими, але і оздоровляться.

  До складу суміші входять вітаміни, масла, кератин та інші поживні речовини. Натуральні компоненти не зашкодять жінці і її майбутній дитині.

  До того ж, при правильному нанесенні складу, суміш не проникає в шкіру, а обробляються тільки волоски.

  Важливо знати! Помічено, що у зв’язку з гормональною перебудовою організму вагітної жінки у першому триместрі, результат від кератинового ламінування може відрізнятися від очікуваного. У деяких випадках ефект від процедури буває нерівномірним.

  Що таке ламінування вій, плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки – все це слід дізнатися перед процедурою.

  Що краще ламінування або нарощування вій

  Ці дві процедури для додання погляду чарівності відрізняються за способом технології. При цьому нарощування волосинок не має лікувальної дії на вії, використовуються хімічні компоненти.

  Ламінування спрямована не тільки на створення образу, але і забезпечує їх оздоровлення.

  Несприятливий результат однаково може відбутися як при ламінуванні, так і при нарощуванні вій. Тому важливо звертатися за такими послугами до досвідченого майстра, який використовує відточену технологію і дороге сертифіковану сировину.

  По тривалості збереження результату ці дві процедури практично рівні.

  Але з нарощеними віями слід звертатися обережно, щоб уберегти їх від випадання, в той час як після ламінування така передбачливість необов’язкова.

  Час проведення ламінування набагато швидше і простіше, ніж нарощування, коли майстрові доводиться обробляти кожну вію, приклеюючи спеціальним клеєм штучну волосинку.

  Чи можна робити ламінування після нарощування вій

  Якщо спочатку проводилася процедура нарощування вій, але було вирішено зробити їх ламінування, то тут немає ніяких особливих протипоказань.

  Після видалення штучних волосків корисним буде обробити натуральні вії кератином.

  А ось зворотний порядок процедур заборонений. Після ламінування не рекомендується нарощувати вії, так як клеюча основа може погано триматися за масел, що входять до складу ламінування.

  Біозавивка вій або ламінування: що краще, різниця

  Для додання віях зігнутої форми використовується біозавивка.

  Наноситься на волоски суміш препаратів складається тільки з компонентів, виготовлених хімічним шляхом. Внаслідок цього біозавивка може надати негативний вплив на волосинки і цибулини, а також на появу алергії.

  Після такої процедури вії підняті догори, утворюючи дугу, але волоски не товщають і не набувають здорового сяйва.

  Ламінування передбачає не тільки додання віям привабливої вигину, але і живить їх кератином і вітамінами, додаючи здоров’я волоскам.

  Склад сумішей, використовуваних для цієї мети, складається переважно з натуральних компонентів, тому забезпечує максимально щадне вплив.

  Тривалість проведення процедур біозавивки і ламінування, а також строки, протягом яких зберігається результат від цих процедур, приблизно однакові.

  Ламінування і ботокс вій: що краще

  Процедура під назвою «ботокс» вій спрямована на відновлення пошкоджених волосинок після хімічної завивки або внаслідок стоншування від частого використання косметичних засобів. Вона повертає ослабленим віям життєву силу, збільшує їх товщину, візуально роблячи гущі.

  Вважається, що ламінування поступається процедурі ботокса за своїм впливом на волоски вій.

  Засоби, що використовуються при кератиновом ламінуванні, поступово вимиваються, в той час, як заповнені мікротріщинки волосків ботоксом довше мають здоровий і сяючий вигляд.

  Скільки тримається (на скільки вистачає) ламінування вій

  Вії, насичені кератином, зберігають свій вигляд практично на весь період їх зростання, тобто близько 2 тижнів. Зазвичай після цього відбувається зміна волоска, коли старі випадають і на їх місці виростають нові.

  Але після процедури ламінування термін життя вій збільшується приблизно на 3 тижні, що надає природну густоту, так як в цей час з інших цибулинок починають рости нові вії. Мінімум 3 тижні можна насолоджуватися красою очей.

  Потім оброблені поживним складом вії поступово починають змінюватися новими, роблячи результат менш помітним. Тому через 1-1,5 місяці буде потрібно повторна процедура.

  Як часто можна робити ламінування вій

  Питання про повторну процедуру ламінування вій виникає у кожної жінки індивідуально. Цей термін може варіюватися від 3 тижнів до 2 місяців.

  Але майстри радить користуватися такою послугою 1 раз протягом півтора місяців, а дівчатам з ослабленими віями рекомендується робити повторне ламінування через 30 днів.

  Набір (склади) для ламінування вій, де купити, ціна

  Препарати для кератинового ламінування можна купити в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах. Як правило, такі набори призначені для декількох процедур.

  Крім флаконів з препаратами, до них входять валики різних розмірів, для завивки волосся вій, синтетичні аплікатори, особливий клей для фіксування війок, а також апельсинові палички, для допомоги у відділенні волосків один від одного.

  Набір для ламінування вій «Yumi Lashes» (де купити, ціна)

  Це найбільш якісний і користується попитом набір для ламінування вій. «Yumi Lashes» можна придбати в інтернет-магазинах приблизно за 17000 руб. Він розрахований на десятикратне використання.

  В комплект входять:

  • ліфт;
  • фікс;
  • нуриш — по 10 шт;
  • клей — 5 м флаконі;
  • чорна фарба об’ємом 15 мл;
  • бігуді з силікону в кількості 10 шт.

  Ламінування вій «LVL»

  Найчастіше майстри вибирають набори для ламінування вій, вироблених фірмою «LVL». Випущений у Великобританії засіб відрізняється високою якістю і надійністю.

  Їх можна придбати практично у всіх салонах з продажу косметики або замовити через інтернет.

  Вії після використання таких препаратів набувають яскравий блиск і обсяг. Також засіб здатне візуально подовжити вії.

  Набір розрахований на п’ятикратне використання.

  В комплект входять:

  • ліфтинг;
  • фіксатор;
  • харчування;
  • клей;
  • фарба;
  • кондиціонер;
  • ємність для змішування;
  • пензель для змащування засобом вії;
  • гребінець.

  За такий набір доведеться викласти 3000-4000 руб.

  «Si Lashes» — ламінування вій

  Набір фірми «Si Lashes» розрахований на 15 ламинирований вій. Його можна придбати за 13000 руб.

  У комплект входять тільки необхідні для такої процедури препарати. Валики, кисті, ємності та інші підручні засоби для додання очам краси і здоров’я, слід купувати окремо або користуватися вже наявними.

  Ламінування вій «Lovely»

  Засіб «Lovely» забезпечить їм яскравість і привабливість. Результат від процедури ламінування може зберігатися протягом місяця.

  Цей препарат призначений для використання на всі типи вій і при будь-якому стані. Майстер підбирає індивідуальну програму по їх відновленню і наданню природної краси.

  Ослабленим віям засобом «Lovely» робиться повторна процедура через місяць, а наступні проводяться через 1,5-2 місяці.

  Вартість такого набору варіюється в залежності від обсягу пропонованих препаратів. За звичайний комплект для 5 кратного застосування доведеться віддати приблизно 3500-3800 руб.

  «Новел» («Novel») ламінування вій

  Це засіб виступає в якості альтернативного рішення накладними штучних вій. Біологічно активні речовини, що входять до складу, живлять волосинку зсередини. Вії набувають більш видовжену форму і густоту.

  Спеціальна сироватка обволікає вії зовні, оберігаючи її від негативного впливу навколишнього середовища.

  Комплект кошти розрахований від 35 до 40 процедур.

  В комплект входять необхідні препарати:

  • бальзам-ліфтинг;
  • закріплювач;
  • сироватка;
  • клей;
  • забарвлює пігмент;
  • активатор;
  • накладки з силікону;
  • пензлик;
  • банку для приготування суміші.

  Вартість набору коливається в межах 1500-3500 руб.

  Ламінування вій «Вельвет»

  Ламінування під назвою «Velvet» дещо відрізняється від кератинового. Головна відмінність в тому, що обробляються як верхні, так і нижні вії. На них наноситься засіб, робить вії не тільки привабливими, здоровими і об’ємними, але і додає волоскам еластичність і м’якість.

  Вже через 1,5 години процедури очі придбають привабливість. Результат послуги, звичайно, залежить від досвіду майстра. Але і сам препарат повинен бути якісним і сертифікованим.

  Засіб для одноразового ламінування Velvet коштує від 600 до 700 руб. При цьому процедура в салоні обійдеться близько 1400 руб.

  Як роблять ламінування вій в салоні

  Для цієї процедури необхідно запастися приблизно 1,5 годинами.

  Вона проводиться кількома етапами:

 • Попередньо майстер знежирює волоски, щоб активні речовини проникли глибше.
 • Після цього на вії і навколишній їх шкірний покрив наноситься засіб для пом’якшення (10 хвилин).
 • На наступному етапі майстер поміщає відповідний за розміром валик і розрівнює вії, щоб уберегти їх від злипання. Засіб тримається на віях близько 15 хвилин.
 • На підготовлені таким чином вії наноситься сироватка, так звана основа, що передбачає надання волосинкам обсягу і в деяких випадках доповнюється барвним пігментом (20 хвилин).
 • Тільки після цього вії покриваються безпосередньо кератином, для додання їм пружності (30 хвилин).
 • Забарвлення: ламінування вій

  Майстри при необхідності використовують барвний пігмент для додання світлим і вигорілим віям потрібний відтінок. Додаткове фарбування протягом наступного місяця в принципі не потрібно.

  Але якщо під час процедури такого фарбування не проводилося, то не рекомендується наносити хімічну фарбу на заламіновані вії, це може погіршити дію кератину. Фарбувати їх краще до салонної процедури.

  Чи можна фарбувати вії після ламінування тушшю

  Вії після кератинового ламінування чудово виглядають, і немає необхідності підфарбовуватися тушшю. Але якщо є бажання скористатися цим косметичним засобом, то для цього немає протипоказань.

  Не рекомендується наносити на вії туш протягом перших 24 години після процедури ламінування.

  Скільки коштує ламінування вій (ціна)

  Бажано таку процедуру проводити в салоні у досвідченого майстра. Її вартість коливається в залежності від класу закладу і застосовуваних засобів. Ламінування може мати ціну від 1400 до 9000 руб.

  При бажанні заощадити, краще промоніторити вартість послуги в місті, а тільки потім вирушати на процедуру.

  Як зробити ламінування вій в домашніх умовах

  Робити вдома ламінування вій не бажано, але вивчивши відповідну інструкцію можна спробувати. Звичайно, все одно доведеться оплатити необхідні препарати і інструменти. До того ж, вони не дуже дешеві.

  Бажано переглянути спеціальне навчальне відео, а тільки потім приступати до фарбування. Слід запасіться приблизно 2 годинами вільного часу, щоб не відволікатися.

  Що потрібно для ламінування вій: список матеріалів

  Слід підібрати відповідні за розміром брів валик і пензлик, а також ватяні диски і серветки, набір препаратів для ланимирования і ємність для приготування сумішей.

  Засоби для ламінування вій (де купити, ціна)

  Засоби для ламінування краще купувати в спеціалізованих салонах або через інтернет-магазини, зарекомендували себе з позитивної сторони.

  Ціна товару залежить від якості препарату та інструментів, а також від розкрученості бренду. Якщо планується робити ламінування нечасто, то достатньо купити засіб в обсязі, якого вистачить для 5-10 процедур.

  Вартість всього набору може коливатися від 1500 до 9000 руб.

  Важливо пам’ятати! Якщо важко вибрати препарат для ламінування, то краще звернутися за порадою до фахівців або вибирати засіб за середньої вартості.

  Валики для ламінування вій

  Підкладки під вії для додання їм зігнутої форми з силікону бувають декількох розмірів, що підходять під анатомічну будову століття.

  Зазвичай вони призначені для багаторазового використання. Продаються окремо або разом з наборами.

  Клей для ламінування вій, де купити

  Для фіксації валика і на ньому вій застосовується спеціальний силікатний клей. Він не має неприємного запаху і зазвичай не викликає алергічної реакції.

  Продається тільки в спеціальних косметичних відділах або в інтернет-магазинах.

  Ламінування вій: як робити покроково будинку

  Інструкція домашнього ламінування така:

 • Перед процедурою з вій змиваються всі косметичні засоби, і вони обробляються тоніком.
 • Потім наноситься зволожуючий крем на повіки і поміщаються силіконові валики.
 • Після цього можна приступати до нанесення сироватки. Звертається увагу на рівномірність шару. Зайва суміш видаляється за допомогою серветки або ватного диска.
 • Якщо планується зміна кольору, то на наступному етапі наноситься барвний пігмент. Він тримається на волоску приблизно 10 хвилин.
 • Поле цього накладається засіб з кератином. Час його дії становить не більше 15 хвилин. Потім всі надлишки видаляються ватним тампоном.
 • Мити очі протягом доби після цього заборонено, так як весь ефект буде зіпсований.

  Обережно! Сльози також протипоказані протягом 24 годин після кератинового ламінування вій.

  Ламінування вій в домашніх умовах: рецепт з желатином

  В домашніх умовах для додання життєвої сили вій можна скористатися желатином. Для цього 5 г желатину розчиняється в невеликій кількості води і нагрівають аж до кипіння.

  Потім злегка остигнула суміш наносять на вії. При цьому верхні повинні бути загнуті в бік брови. Через кілька хвилин желатин змивається теплою водою.

  Курси ламінування вій (навчання)

  Деякі салони краси проводять набори в групи для навчання процедурою ламінування вій. Зазвичай вони надають безкоштовні інструменти і препарати.

  Записатися в групу і відвідувати заняття можуть не тільки майстри-візажисти, але й усі бажаючі. Там можна наочно побачити процес і отримати необхідні навички, практикуючись на представлених салоном моделях.

  Вартість курсів-в середньому від 2000 до 4500 руб.

  Ламінування вій: відгуки лікарів

  Лікарі не бачать особливих побоювань від процедури кератинового ламінування вій.

  Вони застерігають про можливе виявлення алергії, і якщо такі симптоми з’явилися, то наполягають на негайному зверненні в медустанову.

  Ламінування вій: відгуки, наслідки

  Більшість з тих, хто скористався послугою ламінування вій, позитивно відгукуються про процедуру. Лише у деяких виникли претензії щодо тривалості результату та вартості послуги.

  Наслідки після використання процедури не зазначаються, у поодиноких випадках виникають алергічні реакції.

  Ламінування вій: фото до і після

  Багато дівчат вже проходили процедуру ламінування вій в місцевих салонах краси і вдома. Нерідко такі процедури зберігають на фото, щоб дівчата могли порівняти результати.

  У вас також є можливість оцінити результати майстрів краси перед походом на ламінування.

  При бажанні домогтися привабливості і природності образу, кератинове ламінування вій перший крок до досягнення задуманого.

  Процедура нескладна і не вимагає багато часу для її проведення, а в результаті близько 2 місяців можна забути про косметичних засобах для вій.

  З цього відео ви дізнаєтеся, що таке ламінування вій, плюси і мінуси процедури, скільки тримається результат і інше з відкликання дівчини.

  Даний відеоролик ознайомить вас із нюансами ламінування вій, з усіма плюсами і мінусами.