Що таке ламінування вій. Плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки

Салонна процедура ламінування вій і брів сумішшю з додаванням в неї кератину з’явилася не так давно, але користується популярністю у жінок, роблячи погляд більш виразним, а вії красивими і міцними.

Кератинове ламінування вій і брів: що це таке (процедура)

По суті, кератин – білок, що входить до складу шкіри і волосся. Кератинове ламінування дозволяє дрібним частинкам цієї речовини проникати вглиб волосків брів і вій, згладжування їх мікропошкодження і збільшуючи обсяг.

Що таке ламінування вій

Спочатку проводилося ламінування волосся, надаючи зачісці чудовий вигляд, але з часом вії і брови стали обробляти спеціальним складом, щоб зміцнити їх структуру.

Після ламінування вії набувають привабливий вигин і не потребують додаткового подкручивании.

Речовини, що входять до кератиновий склад, живлять волосинки, зміцнюючи їх структуру.

Ламінування вій: плюси і мінуси

Якщо є сумніви в тому, чи варто зважитися на процедуру кератинового ламінування, то необхідно зважити всі за і проти цього кроку.

Позитивні моменти такого рішення полягають в отриманні вій, насичених кольором з вираженим вигином. Вони будуть максимально захищені від проявів погоди. Ні сонячні промені, ні мороз не зіпсують їх красу і здоров’я.

Після процедури немає потреби в щоденному фарбуванні косметичної тушшю. Крім того, волосинки перестають випадати і стає густішим. Шкіра біля вій насичується вітамінним комплексом і виглядає більш молодою.

Негативні аргументи, які говорять проти ламінування, полягають насамперед у тому, що діючі речовини здатні викликати алергічні прояви.

Щоб впевнитися, що така реакція не виникне, робиться проба кератиновой сумішшю на згині ліктьового суглоба.

Якщо після закінчення 12-годинного періоду оброблене місце не почервоніло, то є надія, що ламінування вій пройде успішно.

Не бажано проводити цю процедуру жінок з запальними захворюваннями очей.

Оновлювати ефект рекомендується не раніше, ніж через 1-2 місяці. Але, не кожна жінка може виділити для походу в салон для кератинового ламінування 2500-3500 руб.

Що таке ламінування вій, плюси і мінуси, результати, скільки тримається, відгуки – всю цю інформацію ви дізнаєтеся від косметолога.