Будиночок для кішки своїми руками – 11 ідей як зробити, інструкція та майстер-класи (фото)

Будиночок для кішки своїми руками: 11 простих ідей (фото)

Всі тварини потребують свого особистого життєвого простору, тому обов’язково необхідно подбати про облаштування для них власного куточка. І твій улюблений Барсик чи Рижик – тут теж не виняток! Ми зібрали 11 чудових способів, як зробити будиночок для кішки своїми руками із підручних засобів. Дивись та надихайся!

1. Живемо на валізах

Звучить, звичайно, таке формулювання не дуже, але щодо спорудження будиночка для кішки – цілком реально.

Причому якщо трохи помайструвати, то ти зможеш розмістити тут не одного, а навіть двох котів. За своєю будовою така конструкція нагадуватиме дитяче двоярусне ліжко.

Щоб її створити, необхідно стару валізу розділити на дві половини та вставити між ними опори (їх роль запросто виконають ніжки від старого табурету). Далі – облаштовуємо тепле ложе. Вуаля та «апартаменти» готові!

Живемо «на валізах» - Будиночок для кішки своїми руками
Живемо «на валізах» - Будиночок для кішки своїми руками

2. “Люлі-люлі”

Багато молодих мами знають, наскільки сильно коти люблять тулитися у дитячих візках та ліжечках. І це недарма – адже там дуже тепло та затишно. До того ж наші чотирилапі м’якучі друзі завжди відчувають позитивну енергетику.

Якщо твоя дитина вже підросла, використовуй кошик від коляски або ліжечка для облаштування будиночка для кішки. Повір, твоєму вихованцю такі апартаменти точно припадуть до душі!

Тепер уже й можна буде позначити нового «господаря» житла своєрідним декором, наприклад – вишити на капюшоні прізвисько або інший розпізнавальний знак.

«Люлі-люлі» - Будиночок для кішки своїми руками

3. Будиночок із картонної коробки

Не секрет, що всі кішки дуже люблять ховатися у коробки. Можна зробити для своєї улюблениці чудову оселю, використовуючи картонну упаковку від техніки.

Склади будиночок згідно зі схемою, використовуючи для кріплення деталей скотч та клей без сторонніх запахів. Тепер потрібно вирізати дверцята, а за бажання – і віконця. Усередині покладіть на дно будь-який ізоляційний матеріал і подушку або ковдру (кішечку має бути тепло та затишно).

Верх будиночка можна декорувати ковроліном, шпалерами, тканиною або будь-яким іншим матеріалом. Але як показує практика – ковролінове покриття вусатим подобається набагато більше.

Будиночок з картонної коробки - Будиночок для кішки своїми руками
Будиночок з картонної коробки - Будиночок для кішки своїми руками