Ботокс для волосся якої фірми краще. Який вибрати ботокс

Якими рисами повинен володіти кращий ботокс для волосся

Ботокс – впізнаване споживачами назва препаратів для відновлення і лікування шкіри. Ботокс для волосся, на відміну від відомих ін’єкцій, зовсім не містить болутоксина, речовини, миттєво поставляє корисні речовини в клітини за рахунок токсичного впливу на них.

Основна діюча речовина препарату для волосся – інтра-силан, своєрідний провідник корисних речовин безпосередньо вглиб волосся на молекулярному рівні.

Ботокс містить екстракти корисних рослин, вітаміни А, Е, С, групи В, аминокилоты і основний будівельний елемент волоса – кератин.

Різними властивостями володіє ботокс для волосся. Якої фірми краще вибрати, залежить саме від унікальності компонентів.

Ботокс, а точніше, інтра-силан для волосся вводить суміш корисних речовин всередину кожної волосини, формуючи в ньому якийсь каркас. Завдяки цьому відбувається зміцнення і волосяних цибулин, і розгладження по всій довжині до самих кінчиків.

Молекули інтра-силан при впливі води ніби прокидаються, активно впливаючи на волосся, насичуючи корисними речовинами-супутниками. При висиханні або термічному впливі запечатують волосся від зовнішніх впливів.

Ботокс, а точніше, інтра-силан для волосся вводить суміш корисних речовин всередину кожної волосини, формуючи в ньому якийсь каркас.

Різними властивостями в залежності від супутніх компонентів має ботокс для волосся. Якої фірми краще вибрати, залежить саме від унікальності компонентів.

Кращий ботокс для волосся повинен надавати:

 • Розгладжує дію. Неслухняне волосся з пошкодженими кінцями стають гладкими, рівними і гладкими;
 • Живильна дія. Відбувається активне насичення всього волосяного покриву вітамінно-мінеральним комплексом, зачіска набуває блиск і об’єм, укладання тримається довше;
 • Распрямляющее дію. Актуально для кучерявого від природи волосся, адже їх власницям завжди хочеться змінити зовнішній вигляд.
 • Перешкоджає випаданню і прискорює ріст волосся.
 • Основні відмінності і подібності ботокса для волосся будь-якої фірми і кератинового випрямлення:

  Вплив і ефект Кератин Ботокс Шкідливі речовини, формальдегіди + — Вирівнювання волосся (%) 80-100% 50-80% Вплив на волосся зовні зсередини Використання спеціальних засобів для миття після процедур + + Оздоровлення — + Зовнішній ефект + +

  Застосування даного препарату повинно не тільки покращувати зовнішній вигляд волосся, але і бути безпечною процедурою, не викликає неприємних відчуттів. Кращий ботокс для волосся не містить у своєму складі домішок, здатних завдати шкоди здоров’ю.

  Важливо пам’ятати, що процедура оздоровлення носить тимчасовий характер. При цьому повторювати можна лише в середньому раз на три місяці. Попередньо необхідно зробити тест на наявність алергічних реакцій. Це серйозний препарат, зловживати ним не варто.

  Процедуру можна проводити самостійно, діючи чітко по інструкції. Але фахівці в салонах застосовують тільки перевірені дієві суміші, при цьому самі володіють достатніми знаннями та досвідом для отримання найкращого результату.