Бісероплетіння для початківців прості схеми плетіння і створення унікальних візерунків

Цікавий урок для початківців з описом всіх принципів і етапів бісероплетіння. Покрокові інструкції з фото кращих робіт та описом.

Бісероплетіння процес складний, але дуже цікавий. Цей вид творчості більше підійде посидючим людям, яким подобається займатися кропіткою роботою. До речі, готові вироби користуються попитом, як хенд-мейд, на піку популярності знаходяться народні напрямку. Зараз належить вивчити майстер-клас з бісероплетіння для початківців, основні методики цієї творчості і схеми.

Бісероплетіння для початківців: вибираємо матеріал

Будь-яке навчання починається з обговорення матеріалу. Бісероплетіння не виняток, від того, який матеріал буде використовувати майстер залежить естетика готової роботи.

Варто відразу виділити дешевий китайський матеріал, який привозиться у великих упаковках. Його купувати не рекомендується, так як шлюб займає деколи більше 40%. Матеріал відмінної якості зазвичай виробляється в Чехії або Японії.

Як класифікують:

  • по калібруванню;
  • розміру отвору;
  • матеріалом виготовлення.

Додатково можна виділити ще десяток окремих моментів, але початківцям цієї інформації буде досить для того, щоб швидко приступити до практики.

Інструменти для бісероплетіння

Хороший інструмент — запорука швидкої роботи, отримання від неї задоволення. Помилково вважати, що цей вид творчості не потребує професійному обладнанні.

Якщо хобі в майбутньому планується поставити на потік, то варто подбати про придбання:

  1. Якісної дроту.
  2. Волосіні.
  3. Різних типів ниток — силіконові, бавовняні, шовкові.
  4. Органайзер — в ньому плоскогубці, пінцет, ножиці, клей.

Голки це окрема складова, що вимагає уваги. Для бісероплетіння необхідно придбати набір ігор різної товщини і розміру, часом отвір у бісері настільки маленьке, що в нього ледь поміщається шовкова нитка. Далі треба розібрати інформацію про кращих інструкціях бісероплетіння.