Бичок із тканини своїми руками – красиві викрійки та ідеї, як пошити (фото)

Бичок із тканини своїми руками: красиві викрійки та ідеї (фото)

М’які іграшки – чудовий подарунок на Новий рік та просто прикраса для настрою. А сам процес розслаблює, коли хочеться відволіктися від роботи та проблем. Довго і складно лише шукати відповідні форми. Тож ми зробили це за тебе! Тримайте 10 красивих ідей, як пошити бичка з тканини своїми руками!

1. Сидячий бичок

За рахунок бочкоподібного тулуба іграшка не падає, тому її зручно посадити на стіл або полицю. Додай чубок із ниток, пензлик на хвіст та прикраси.

Бичок, що сидить з тканини своїми руками

2. Бичок-подушка

Круглу декоративну подушку у вигляді бичка чи корови зробити простіше простого. Просто масштабуй цю форму до потрібного розміру і набив синтепоном або холлофайбером.

Бичок-подушка з тканини своїми руками

3.Бичок на руку

Така іграшка-рукавичка підійде для домашнього лялькового театру. А вже діти точно будуть у захваті пограти з бичком із тканини!

Бичок із тканини на руку своїми руками

4. Довгоногий бичок із тканини

У іграшки довгі ноги, так що бичку можна дати якийсь кумедний предмет – ложку, книжку чи хокейну ключку. Можна навіть зробити шарніри зі звичайних плоских гудзиків.

Довгоногий бичок із тканини своїми руками

5. Детальний бичок

На перший погляд форма видається досить складною, тому що в ній дуже багато дрібних деталей. Натомість її цікаво збирати – виходить майже об’ємний пазл.

Деталізований бичок із тканини своїми руками

6. Зоряний бичок

Посади такого бичка в оточенні хмар та зірок або використовуй його для красивої об’ємної аплікації. Він буде дуже милим, витонченим та романтичним.

Зірковий бичок із тканини своїми руками

7. Пузатий бичок із тканини

Симпатична іграшка-колобок виглядає чарівно. І її дуже легко пошити своїми руками, тому що деталей мало, і всі вони – простої округлої форми.

Пузатий бичок із тканини своїми руками

8. Бичок в одязі

На викройці бичок одягнений у шортики та футболку. Але насправді можна навіть пошити для нього цілий гардероб – і дітям буде набагато цікавіше.

Бичок із тканини в одязі своїми руками