Аерограф для нігтів: як вибрати, як користуватися, фото і відео інструкції, відгуки

Кожна дівчина погодиться, що манікюр – спосіб підкреслити свою індивідуальність. Але як зробити такий манікюр, який буде особливим і оригінальним? У такій ситуації допоможе аерограф для нігтів. Це спеціальний пристрій, який робить манікюр за допомогою повітря. Працює він дуже просто. Пристрій нагадує ручку, в яку необхідно заправити бажану фарбу, і вона з допомогою стисненого повітря розпилює її на нігті. За допомогою такого апарату можна зробити популярний манікюр, у якому відбувається поєднання різних кольорів, а переходи з одного кольору на інший виглядають плавними.

Для того, щоб зробити такий манікюр, потрібно дотримуватись схеми. Перед початком процедури необхідно зробити манікюр, який побажає дівчина. Тобто підпиляти нігті, видалити кутикулу і прибрати задирки. Після цього слід розпорошити фарбу, яка буде базою.

Далі необхідно взяти той малюнок або трафарет, силует якого дівчина хоче бачити на своїх нігтях. І наклавши його на ніготь, розпорошити наступну фарбу, саме цей колір і прийме силует малюнка.

Далі можна експериментувати, наносячи на нігті блискітки або елементи декору.

І в кінці обов’язково варто нанести закрепительный лак.

З опису процедури аерографії стало зрозуміло, як користуватися аерографом. Залишається зрозуміти, як вибрати аерограф і трафарети з малюнками. З трафаретами зрозуміло: вибір залежить тільки від переваг дівчини. Які візерунки або картинки дівчина захоче бачити на нігтях, такі трафарети і купить. Зазвичай один комплект розрахований на кілька сеансів аерографії.

У питанні, який придбати аерограф, варто звернути увагу на те, що вони відрізняються за кількома параметрами.

 • Тип дії: одинарний (немає можливості регулювати потік фарби, і вона заливається в тій кількості, яка потрібна для одного нігтя); подвійне дію (є контроль подачі фарби, що дозволяє регулювати товщину ліній).
 • Виходячи з цих двох критеріїв, потрібно сказати, що апарат з одинарним типом дії буде коштувати дешевше, а з подвійним дією розрахований більше на професіоналів, тому перший час з ним буде важко працювати.

 • Тип розпилення: зовнішній (змішування фарби і повітря відбувається поза апарату); внутрішній (змішування відбувається всередині апарату і таким чином можна отримати лінію будь-якої товщини).
 • Розміщення місткості, призначеної для фарби. Вони бувають трьох видів: бокові, верхні і нижні. Від розташування не залежить результат і процес роботи. У такому виборі головне – як буде зручніше у використанні для дівчини.
 • Для того, щоб купити апарат для манікюру, необхідно заздалегідь дізнатися, які саме форми користуються популярністю серед дівчат. Краще зупинити свій вибір на більш дорогих аэрографах, так як вони є надійними і довговічними.

  Перед тим, як починати працювати з апаратом, варто дізнатися кілька правил його використання. Перед початком кожної процедури варто перевіряти, чи не залишилася з минулого нанесення фарба в ємності. Спочатку слід заливати трохи фарби, щоб мати можливість контролювати товщину ліній, так і взагалі велика кількість фарби не варто заправляти, так як можна зламати аерограф.

  Перші сеанси в домашніх умовах слід починати з нанесення легких картинок або візерунків і далі ускладнювати завдання. І звичайно ж, після кожної фарбування варто промивати аерограф від залишків барвистого кошти, так як засохла фарба може і не відмитися, що зіпсує апарат.

  Обов’язково перед покупкою такого апарату варто звернутися до допомоги інтернету, подивитися відео огляди на таку річ і саму процедуру нанесення, щоб було зрозуміло, як з ним працювати. Також можна знайти багато фото уроків, де показується, які можуть бути трафарети, і як слід тримати носик аерографа для правильного нанесення фарби.

  Незамінними помічниками в підборі апарату для аерографії стануть відгуки дівчат, які вже придбали цей пристрій для манікюру.

  Спеціаліст Галина Старенко ділиться своїми спостереженнями: «Така річ необхідна тільки для роботи в салоні, для домашнього манікюру не варто купувати, так як коштує він дорого, і дуже багато з ним мороки. Крім аерографа потрібно придбати спеціальні фарби і компресор, який буде подавати стиснене повітря в нього. Також всі комплектуючі та фарби потрібно купувати в спеціальних магазинах, яких не так багато в кожному місті. Також для процедури нанесення фарб, потрібні купити розчинник і закріплювач фарб. Так що, пристрій корисне, але для роботи вдома не є вигідним».

  Луї пише про аерографі: «Дуже багато проблем з ним. Спеціальна фарба, закріплювач потрібен, інакше фарба облупиться. Промивання аерографа займає багато часу, що значно збільшує тривалість процедури. Також новачкам вкрай необхідно пройти навчання, інакше будуть мучитися з ним, адже його потрібно правильно тримати, і трафарет теж правильно накладати».