20 найкращих фільмів про спорт

17. Гол! (2005)

Таланливий футбольний гравець Сантьяго Муньєз (Куно Беккер) подає великі надії. В результаті хлопця помічає спортивний агент та пропонує йому спробувати щастя у більш престижній команді.Для цього футболісту потрібно потрапити до Англії, і вже на цьому етапі починаються проблеми.

Гол! - Найкращі фільми про спорт

18. План гри (2007)

У житті Джо Кінгмана (Дуейн Джонсон) є лише футбол та холостяцькі звички. Все змінюється в той день, коли Джо дізнається, що має маленьку дочку, готову перевиховати недбайливого тата.

План ігри - Найкращі фільми про спорт

19. Вімблдон (2004)

У тенісиста Пітера (Пол Беттані) не ладнаються стосунки зі спортом, адже у конкурсних списках він раз у раз виявляється першим з кінця. Але шанс взяти участь у престижному турнірі та раптове кохання надають хлопцю сил і дарують надію на перемогу.

Уімблдон - Найкращі фільми про спорт

20. Білі люди не вміють стрибати (1992)

Біллі Хойл (Вуді Харрельсон) заробляє на спортивних суперечках. Ніхто не вірить, що білошкірий хлопець добре вміє грати в баскетбол. Біллі використовує цей стереотип та отримує гроші. Одного разу один із тих, хто програв, робить хлопцю привабливу пропозицію і отримує згоду. Але чим воно обернеться для Біллі?

Білі люди не вміють стрибати - Найкращі фільми про спорт