20 найкращих фільмів про спорт

12.Шульга (2015)

Біллі Хоуп (Джейк Джілленхол) на прохання дружини вирішує піти з професійного боксу та присвятити час сім’ї. Проте з цього моменту його життя починає стрімко руйнуватися. Дружина гине, доньку забирають органи опіки, найкращий друг відвертається у найважчий момент. Щоб зібрати своє життя по крихтах і возз’єднатися з маленькою Лейлою (Уна Лоуренс), Біллі доведеться піти на останній серйозний бій.

Лівша - Найкращі фільми про спорт

13. Тренер (2018)

У великому спорті дуже суворо ставляться навіть до дрібних помилок. Юрій Столешніков (Данило Козловський) робить кілька серйозних провин на полі і втрачає місце в команді. Незабаром його запрошують стати тренером футбольного клубу та реабілітувати своє ім’я. Але підготовка та мораль нового провінційного ФК відчайдушно вимагають кардинальних змін.

Тренер - Найкращі фільми про спорт

14. У спорті лише дівчата (2014)

Компанія хлопців, які з легкістю потрапляють у неприємності, вирішує прикинутися дівчатами, щоб уникнути погоні та заодно познайомитися із симпатичними спортсменками. Але як довго герої можуть залишатися «під прикриттям»?

У спорті тільки дівчата - Найкращі фільми про спорт

15. Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016)

Три спортсмени, три історії, потрійна жага до перемоги. Сюжет розповідає про реальних людей, їх нелегкі долі та жертви, на які кожному довелося піти заради перемоги та визнання.

Чемпіони Швидше Вище Сильніше - Найкращі фільми про спорт

16. Торкаючись порожнечі (2003)

Два альпіністи піднімаються на одну з найскладніших гірських точок Південної Америки. Друзі радіють досягненню, вважаючи, що найскладніше вже давно позаду. Тим не менш, їх чекає довгий і ще більш небезпечний спуск. Чи не пошкодують скелелази про своє рішення підкорити пік?

На стосу порожнечі - Найкращі фільми про спорт