20 найкращих фільмів про спорт

6. Гонка (2013)

Сюжет розповідає про реальних гонщиків Формули-1 із 1970-х. Протистояння двох амбітних лідерів з абсолютно різними характерами та спортивними стратегіями призводить до тяжких наслідків. Чи можна чекати хепі-енду в умовах такої конкуренції?

Гонка - Найкращі фільми про спорт

7. Легенда №17 (2012)

Історія хокеїста СРСР Валерія Харламова (Данила Козловського), який одного дня став світовою легендою. Виснажливі тренування, що розчаровують невдачі, нерозуміння та проблеми з близькими – гравцеві довелося подолати багато труднощів на шляху до слави.

Легенда №17 - Найкращі фільми про спорт

8. Бунтарка (2006)

Через проблеми з матір’ю молода гімнастка Хейлі Грем (Міссі Перегрім) віддаляється від спорту і починає вести сумнівний спосіб життя. Потрапивши під арешт, дівчина розуміє, що їй залишається лише два шляхи – в’язниця чи гімнастична школа із суворими правилами.

Бунтарка - Найкращі фільми про спорт

9. Тоня проти всіх (2017)

Фігуристка ТоняХардінг (Марго Роббі) показує чудові результати на льоду та впевнено завойовує перші місця у конкурсах. Але її чоловікові цього мало, і він вирішує просунути відому дружину кар’єрними сходами небезпечними методами.

Тоня проти всіх - Найкращі фільми про спорт

10. Карате-пацан (2010)

Коли маленький Деніел (Джейден Сміт) переходить до нової школи, то практично одразу потрапляє у переробку з місцевими хуліганами. Щоб навчитися захищати себе, хлопчик звертається за допомогою до майстра східних єдиноборств, яким виявляється відомий актор Джекі Чан.

Карате-пацан - Найкращі фільми про спорт

11. Убивчий футбол (2001)

Що буде, якщо об’єднати мистецтво Шаоліня та звичайний вуличний футбол? Головний герой фільму, зібравши команду однодумців, намагається створити цей незвичайний мікс. Але чи вийде в нього щось варте?

Убивчий футбол - Найкращі фільми про спорт