20 найкращих фільмів для дітей та всієї родини

Що подивитись: 20 найкращих фільмів для дітей

Добрі казки, смішні комедії, зворушливі та повчальні історії – все це ти знайдеш у нашій добірці найкращих фільмів для дітей. Можеш сміливо залишити дитину на екрані або дивіться їх усією сім’єю!

1. Нескінченна історія (1984)

Не дивись на рік випуску та пріснуваті за сучасними мірками декорації. Історія Вольфганга Петерсена про мрійливого хлопчика Бастіану та казкову країну Фантазії захоплює з перших хвилин.

Нескінченна історія - Найкращі фільми для дітей

2. Зірковий пил (2007)

Трістан Торн (Чарлі Кокс), дитина звичайного та чарівного світів, обіцяє коханій дістати заради неї зірку з неба. Він навіть знаходить її, тільки ось зірка виявляється прекрасною дівчиною (Клер Дейнс).

Зоряний пил - Найкращі фільми для дітей

3.Чарлі та шоколадна фабрика (2005)

Чарлі Бакет (Фредді Хаймор) живе дуже бідно і може лише мріяти потрапити на знамениту шоколадну фабрику Віллі Вонкі (Джонні Депп). І ось містер Вонка оголосив, що сховав у шоколадках п’ять золотих квитків, і чекає на щасливчиків у гості.

Чарлі та шоколадна фабрика - Найкращі фільми для дітей

4. Пеппі Довгапанчоха (1984)

Стара радянська екранізація повісті Астрід Ліндгрен досі виглядає однією диханні. Життєрадісна пустунка Пеппі здіймає шум у маленькому містечку, знаходить друзів і відважно долає перепони. У ролях – Світлана Ступак, Михайло Боярський, Тетяна Васильєва, Людмила Шагалова та інші.

Пеппі Довгапанчоха - Найкращі фільми для дітей

5. Бетховен (1992)

Злодії вкрали цуценят сенбернара, але один з них зміг втекти і потрапив до будинку Ньютонів. Батько Джордж (Чарлз Гродін) категорично проти собаки, але щеня на прізвисько Бетховен дуже подобається маленькій Емілі і навіть рятує їй життя.

Бетховен - Найкращі фільми для дітей

6. Велика риба (2003)

Едвард Блум (Юен Макгрегор) – колишній мандрівний торговець і чудовий оповідач, який ділиться абсолютно фантастичними історіями з життя. Його син Вілл вважає, що батько – лише фантазер. Як він здивується, коли зрозуміє, що помилявся.

Велика риба - Найкращі фільми для дітей