Як зробити пазурі з паперу: 7 легких схем, покрокові фото та відео

7 легких схем, як зробити пазурі з паперу

Дітей чи гостей тематичної вечірки обов’язково приведуть у захват паперові кігті. Думаєш, що їх надто складно робити? Нічого подібного! І ми вже готові продемонструвати на практиці 7 простих схем, як зробити пазурі з паперу в домашніх умовах.

1. Пазурі зі смужки паперу

Прямокутну смугу паперу зі співвідношенням сторін мінімум 1:3 – 1:4 зігніть у рівний п’ятикутник. Склади його навпіл і розміть діагональ від нижнього кута до вершини. Заклади до неї бік, який сильніше виступає, і знову згорни деталь навпіл. Маленький край продень у велику кишеньку, щоб сформувати кіготь. Готово!

Як зробити пазурі зі смужки паперу

2. Пазурі дракона

Щоб зробити невеликі, але потужні пазурі на кінчики пальців, розріж аркуш паперу на вісім частин. Для всього кігтя знадобиться одна така заготівля. Краще бери листи щільніші, тому що інакше вони будуть занадто тонкі й многи.

До середини маленького прямокутника загорни обидва кути з протилежних сторін по діагоналі.Розгорни деталь і зігни її посередині, щоб вийшла своєрідна літера “М”. Ще раз склади заготівлю навпіл і встав один кут в інший, щоб сформувати та закріпити кіготь.

Як зробити пазурі дракона з паперу

3. Гострі пазурі на весь палець

Розгорни до себе кутом паперовий квадрат і розміть вертикальну діагональ. Заверни до неї обидві бічні частини від верхньої вершини і ще раз склади заготівлю навпіл згином вліво. Приблизно посередині загорни нижню частину вправо і переклади майбутній кіготь на інший бік.

Відігни в бік високий трикутник по краю, а куточок, що залишився, використовуй для формування кишеньки, щоб закріпити кіготь. Акуратно одягни їх на фаланги так, щоб виступаюча частина прикривала палець.

Як зробити гострі пазурі з паперу на весь палець