Як зробити пазурі з паперу: 7 легких схем, покрокові фото та відео

7 легких схем, як зробити пазурі з паперу

Дітей чи гостей тематичної вечірки обов’язково приведуть у захват паперові кігті. Думаєш, що їх надто складно робити? Нічого подібного! І ми вже готові продемонструвати на практиці 7 простих схем, як зробити пазурі з паперу в домашніх умовах.

1. Пазурі зі смужки паперу

Прямокутну смугу паперу зі співвідношенням сторін мінімум 1:3 – 1:4 зігніть у рівний п’ятикутник. Склади його навпіл і розміть діагональ від нижнього кута до вершини. Заклади до неї бік, який сильніше виступає, і знову згорни деталь навпіл. Маленький край продень у велику кишеньку, щоб сформувати кіготь. Готово!

Як зробити пазурі зі смужки паперу

2. Пазурі дракона

Щоб зробити невеликі, але потужні пазурі на кінчики пальців, розріж аркуш паперу на вісім частин. Для всього кігтя знадобиться одна така заготівля. Краще бери листи щільніші, тому що інакше вони будуть занадто тонкі й многи.

До середини маленького прямокутника загорни обидва кути з протилежних сторін по діагоналі.Розгорни деталь і зігни її посередині, щоб вийшла своєрідна літера “М”. Ще раз склади заготівлю навпіл і встав один кут в інший, щоб сформувати та закріпити кіготь.

Як зробити пазурі дракона з паперу

3. Гострі пазурі на весь палець

Розгорни до себе кутом паперовий квадрат і розміть вертикальну діагональ. Заверни до неї обидві бічні частини від верхньої вершини і ще раз склади заготівлю навпіл згином вліво. Приблизно посередині загорни нижню частину вправо і переклади майбутній кіготь на інший бік.

Відігни в бік високий трикутник по краю, а куточок, що залишився, використовуй для формування кишеньки, щоб закріпити кіготь. Акуратно одягни їх на фаланги так, щоб виступаюча частина прикривала палець.

Як зробити гострі пазурі з паперу на весь палець

4. Пазурі з паперу А4

Розділи на квадрат та витягнутий прямокутник звичайний аркуш паперу формату А4. Необов’язково креслити лінії олівцем – можеш просто відзначити собі візуально. Підверни кут квадрата по діагоналі до цієї лінії і склади ще раз у трикутник. Загорни до тієї ж лінії верхній та нижній куточки, щоб праворуч вийшла трапеція.

Склади заготівлю навпіл двічі, розгорни останній згин і заклади до нього вістрям нижню частину. Повтори те саме зі зворотного боку, щоб у тебе вийшов конус-стаканчик. Один або обидва виступаючі краї загорни всередину, щоб паперовий кіготь краще тримав форму і міцно сидів на пальці.

Як зробити пазурі з паперу А4

5. Пазурі з паперу для початківців

Рівний паперовий квадрат розгорни до себе кутом і розміть вертикальну діагональ. Загни до неї правий бік, а верхню вершину спусти назад по тій самій лінії. Заклади бічний трикутник по центральному згину вліво і встав вільний край в імпровізовану кишеньку.

Як зробити пазурі з паперу для початківців

6. Пазурі Росомахи з паперу

Тобі знадобиться шість аркушів паперу А4, кожен із яких потрібно розмітити на шість частин уздовж довгої сторони. Підверни краї зверху та знизу двічі, щоб вони зійшлися біля центру. З одного боку смужки загорни куточки, а потім ще раз, але більше.

Скріпи прозорим скотчем або клеєм гостру частину та основу довгих пазурів. Можеш прикріпити по три штуки до короткої трубки з паперу, який стискатимеш у руці.Під час ігор з кігтями Росомахи – стеж за безпекою, тому що вони досить довгі та гострі!

Як зробити пазурі Росомахи з паперу

7. Маленькі пазурі на фаланги пальців

Візьми паперовий квадрат, склади його по діагоналі та зроби загин посеред отриманого трикутника. Відігни верхні кути і розклади назад, щоб кіготь було легше формувати на пальці. Під кінець склади низ трикутника до лінії згину і зверни фігуру в кільце, вставляючи кути, що виступають один в інший.

Як зробити маленькі пазурі з паперу на фаланги пальців

Відео: Великі пазурі з паперу А4 – покроково