20 добрих та смішних фільмів для всієї родини

20 добрих та смішних фільмів для всієї родини

Сьогодні хочемо поділитись ідеальною добіркою для сімейних вихідних. Зібрали 20 найкращих фільмів для всієї родини! Різні жанри, різні роки випуску, але кожен із них – диво, який гарний!

1. Матильда (1996)

Матільда ​​Вормвуд (Мара Вілсон) – маленька геніальна дівчинка, батьки якої постійно зайняті. Вона росте самостійно, мріє про школу, а якось знаходить у себе здатність керувати предметами на відстані.

Матільда ​​(1996)

2. Король стихій (2010)

Народи Повітря, Вогню, Води та Землі мирно співіснували, а гармонію між ними підтримував Аватар. Але якось народ Вогню розв’язав війну. М. Найт Шьямалан зняв свій фільм за мотивами популярного мультсеріалу «Аватар: Легенда про Аанг».

Володар стихій (2010)

3. Інопланетянин (1982)

Стара, але дуже добра і зворушлива класика.На Землю потрапляє мирний та доброзичливий інопланетянин, якого рятує хлопчик Еліот із братом та сестрою (Генрі Томас, Роберт Макнотон та Дрю Беррімор).

Інопланетянин (1982)

4. Великий та добрий велетень (2016)

Добрий фентезійний фільм Стівена Спілберга знято за мотивами роману Роальда Даля. Софі – маленька сирота, яка ніяк не могла заснути вночі. Вона підійшла до вікна і побачила на вулиці велетня. Хоч Софі спробувала сховатися, але велетень помітив її і забрав із собою.

Великий і добрий велетень (2016)

5. Няньки (1994)

І знову повернемося до класики, яку ніколи не пізно подивитися чи переглянути знову! Через постійні загрози бізнесмен Френк Хіллхерст наймає для своїх племінників няньок-охоронців – Пітера та Девіда Пола.

Няньки (1994)

6. Джуманджі: Поклик Джунглів (2017)

Настільні ігри давно не цікаві сучасним дітям, і тепер головні герої знаходять консольну версію Джуманджі. Відразу після вибору аватарів вони переносяться у джунглі у тілах своїх персонажів. У ролях – Дуейн Джонсон, Карен Гіллан, Джек Блек, Нік Джонас та Кевін Харт.

Джуманджі: Поклик Джунглів (2017)