15 найкращих військових фільмів з високим рейтингом

15 найкращих військових фільмів з високим рейтингом

Фільми про війну завжди чіпляють та викликають емоційний відгук. Тут і історичні драми, і фантастика, навіть комедійні стрічки. У нашій добірці з 15 найкращих військових фільмів із високим рейтингом ти точно знайдеш варіант до душі!

1. Дюнкерк (2017)

Дюнкерк (2017)

Про військову драму Крістофера Нолана в рік її виходу говорили всі. Не дарма фільм був номінований одразу на вісім Оскарів. Нелінійна структура оповіді змушує стежити за всіма подіями Дюнкеркської операції, затамувавши подих.

2. Лють (2014)

Лють (2014)

Війна добігає кінця, Третій рейх руйнується, а роками воював з німцями сержант Дон Кольєр (Бред Пітт) зазнає втрат у своєму екіпажі. У зірковому касті проекту – Логан Лерман, Джон Бернтал, Джейсон Айзекс, Шая Лабаф та інші.

3. 1917 (2019)

1917 (2019)

Під час Першої світової повітряна розвідка засікла підозрілий фінт німецької армії. Двом капралам Вільяму Скофілду та Тому Блейку потрібно доставити керівництву цінну інформацію та запобігти катастрофі. У ролях – Джордж Маккей, Дін-Чарльз Чапман, Марк Стронг, Ендрю Скотт, Колін Ферт та Бенедикт Камбербетч.

4. Піаніст (2002)

Піаніст (2002)

Це драматична автобіографія піаніста Владислава Шпільмана, який усіма силами намагався вижити у варшавському гетто. У головній ролі – Едрієн Броуді. До речі, саме після цього фільму він став наймолодшим власником Оскара за головну роль.

5. Безславні виродки (2009)

Безславні ублюдки (2009)

Колоритний, експресивний, кривавий і зухвалий – саме таким і мав стати військовий фільм Квентіна Тарантіно. Гра Крістофа Вальца в ролі штандартенфюрера СС із захопленням прийняли у всьому світі. А сам фільм потрапив до списків найкращих проектів початку 21 століття!