15 найкращих серіалів про зомбі, які затягують із першої серії

15 найкращих серіалів про зомбі, які затягують з першої серії

Зомбіапокаліпсис завжди був популярною темою у кінематографі. Крім жахів є смішні комедії, захоплюючі трилери і навіть чудові мелодрами. Але що робити, коли всі фільми переглянуті? Звісно ж, переходити до серіалів! Тож тримай добірку найкращих серіалів про зомбі!

1. Ходячі мерці (2010)

Цей серіал породив стільки жартів, посилань та історій, що його знають навіть люди, далекі від жанру. А починалося все з коміксу про те, як маленька група людей намагається вижити в оточенні зомбі. Тут же на тебе чекають одні з кращих ролей Ендрю Лінкольна та Нормана Рідуса.

Ходячі мерці (2010)>

2. Бійтеся ходячих мерців (2015)

Хоч цей проект і є приквелом «Ходячих мерців», але серіал цілком можна дивитися окремо. Історії пов’язані тільки єдиного всесвіту, і в центрі подій – сім’я матері-одиначки (Кім Діккенс) і розлученого вчителя (Кліфф Кертіс).

Бійтеся ходячих мерців (2015)>

3. У плоті (2013)

Кірен Вокер (Люк Ньюберрі) страждає на так званий синдром часткової смерті. Він відрізняється від звичайних зомбі і змушений маскуватися серед людей, щоб його не вбили.

У плоті (2013)

4. Штам (2014)

Літак з пасажирами приземляється в аеропорту, але його двері так і не відчиняються. Доктор Ефраїм Гудвезер (Корі Столл) знаходить на борту сотні трупів і всього чотирьох людей, що вижили.

Штам (2014)

5. Я – зомбі (2015)

Лів Мур (Роуз Макайвер) – безтурботна дівчина з гарними перспективами у медицині. Але після того, як на вечірці її перетворили на зомбі, вона змушена влаштуватися на роботу у морг. Кожен з’їдений мозок дає їй частинку особи загиблої людини, і це допомагає Лів співпрацювати з поліцією та розкривати злочини.

Я - зомбі (2015)

6. Комендантська година (2019)

По Англії поширюється страшний вірус, який перетворює людей на зомбі. Заражені дуже небезпечні, і майже неможливо вбити.Скориставшись метушні, влада захоплює тоталітарний режим, а вершити долю нового світу належить Шону Біну.

Комендантська година (2019)

7. Долина смерті (2011)

На вулицях міста раптово з’являються зомбі, перевертні, вампіри та інші надприродні істоти. Із ними доводиться боротися спеціальному загону поліції. До речі, сценарист цього проекту – Ерік Вайнберг, найвідомішою роботою якого є серіал “Клініка”.

Долина смерті (2011)

8. На заклик скорботи (2012)

Сотні людей загинули у маленькому альпійському містечку після катастрофи. Через десятиліття ці люди поступово повертаються та намагаються жити нормальним життям. Але є й ті, хто бажає зробити справжнє повстання зомбі. Цікаво, що це є повністю французький проект Фабріса Гобера.

На заклик скорботи (2012)

9. Нація Z (2014)

Зомбі-вірус швидко знищує населення Америки. Група тих, хто вижив, має доставити Елвіна Мерфі (Кіт Аллан) до лабораторії, як ключ до розгадки. Елвін – єдиний, хто був укушений зомбі, але залишився людиною.

Нація Z (2014)

10. Чорнеліто (2019)

Ніщо не здатне зупинити матір у пошуках втраченої дочки. Навіть зомбіапокаліпис. Проект пов’язаний із «Нацією Z» єдиного всесвіту. І, до речі, його похвалив Стівен Кінг, визнаний маестро жахів.

Чорне літо (2019)

11. Дієта з Санта-Кларити (2017)

Шейла (Дрю Беррімор) та Джоел (Тімоті Оліфант) – звичайні ріелтори в Санта-Кларіті. І все б нічого, але Шейла перетворюється на зомбі і змушена сісти на дієту з людського тіла. Ось такий несподіваний ситком від Нетфлікса!

Дієта із Санта-Кларити (2017)

12. Еш проти Зловісних мерців (2015)

Еш Вільямс (Брюс Кемпбелл) живе у маленькому містечку, працює в супермаркеті та ходить на побачення. Його життя здається не надто примітним, поки він не прочитав заклинання з Некрономікона…

Еш проти Зловісних мерців (2015)

13. Спіраль (2014)

Групу вчених відправляють до Арктики, щоб допомогти колегам, у яких вийшов з-під контролю небезпечний вірус. Потрібно зупинити поширення хвороби та не дати їй покинути межі лабораторії.

Спіраль (2014)

14. Безвихідь (2008)

Учасники реаліті-шоу живуть під замком під одним дахом і вже важко виносять один одного. Але зовні починається повальна епідемія, яка перетворює людей на монстрів.

Тупік (2008)

15. Королівство (2019)

Корейського правителя династії Чосон проводжають в останню путь, але він несподівано повертається. Зомбі-епідемія охоплює всю імперію, і лише наслідний принц може врятувати тих, хто вижив.

Королівство (2019)