15 найкращих серіалів про зомбі, які затягують із першої серії

15 найкращих серіалів про зомбі, які затягують з першої серії

Зомбіапокаліпсис завжди був популярною темою у кінематографі. Крім жахів є смішні комедії, захоплюючі трилери і навіть чудові мелодрами. Але що робити, коли всі фільми переглянуті? Звісно ж, переходити до серіалів! Тож тримай добірку найкращих серіалів про зомбі!

1. Ходячі мерці (2010)

Цей серіал породив стільки жартів, посилань та історій, що його знають навіть люди, далекі від жанру. А починалося все з коміксу про те, як маленька група людей намагається вижити в оточенні зомбі. Тут же на тебе чекають одні з кращих ролей Ендрю Лінкольна та Нормана Рідуса.

Ходячі мерці (2010)>

2. Бійтеся ходячих мерців (2015)

Хоч цей проект і є приквелом «Ходячих мерців», але серіал цілком можна дивитися окремо. Історії пов’язані тільки єдиного всесвіту, і в центрі подій – сім’я матері-одиначки (Кім Діккенс) і розлученого вчителя (Кліфф Кертіс).

Бійтеся ходячих мерців (2015)>

3. У плоті (2013)

Кірен Вокер (Люк Ньюберрі) страждає на так званий синдром часткової смерті. Він відрізняється від звичайних зомбі і змушений маскуватися серед людей, щоб його не вбили.

У плоті (2013)

4. Штам (2014)

Літак з пасажирами приземляється в аеропорту, але його двері так і не відчиняються. Доктор Ефраїм Гудвезер (Корі Столл) знаходить на борту сотні трупів і всього чотирьох людей, що вижили.

Штам (2014)

5. Я – зомбі (2015)

Лів Мур (Роуз Макайвер) – безтурботна дівчина з гарними перспективами у медицині. Але після того, як на вечірці її перетворили на зомбі, вона змушена влаштуватися на роботу у морг. Кожен з’їдений мозок дає їй частинку особи загиблої людини, і це допомагає Лів співпрацювати з поліцією та розкривати злочини.

Я - зомбі (2015)