15 найкращих фільмів про ковбоїв

15 найкращих фільмів про ковбоїв

Дикий Захід, захоплюючі пригоди, яскраві костюми – це фільми про ковбоїв. Їх так цікаво дивитися в будь-якому віці. Так що якщо хочеш знову із завмиранням серця стежити за погонами та перестрілками, ця добірка спеціально для тебе!

1. Джанго звільнений (2012)

Джанго звільнений (2012)

Божевільний спагетті-вестерн Квентіна Тарантіно з традиційно зоряним кастом отримав масу нагород та номінацій. У тому числі Оскар та Золотий глобус за найкращий сценарій. Джанго – один із чорношкірих рабів, викуплених братами-працівниками.

2. Чудова сімка (2016)

Чудова сімка (2016)

Бартолом’я Боуг захоплює невелике прикордонне містечко і змушує мешканців працювати на себе. Зневірені городяни наймають мисливців за головами, щоб звільнити рідний край. У ролях – Дензел Вашингтон, Кріс Претт, Ітан Хоук та інші.

3. Поїзд на Юму (2007)

Потяг на Юму (2007)

Бен Вейд (Рассел Кроу) з бандою грабує диліжанс із грошима. Свідками цього стають ветеран Ден Еванс (Крістіан Бейл) із синами. Проте злочинців вдається зловити, і Ден стає одним з тих, хто погоджується супроводити Вейда на поїзд до Юми, де на нього чекає повішення.

4. Мертвий (1995)

Мертвець (1995)

Містичний і дуже атмосферний фільм Джима Джармуша з Джонні Деппом у головній ролі наскрізь просякнутий філософією та роздумами про життя. Це химерна суміш меланхолійної притчі, роад-муві та вестерну.

5. Відкритий простір (2003)

Відкритий простір (2003)

Бос Спірмен (Роберт Дюваль) із найманими працівниками жене худобу через всю країну. В одному з міст він відправляє соратника за припасами, але той несподівано не повертається. Виявляється, що містечко контролює кровожерливий Дентон Бакстер, який ненавидить рейнджерів.