Жовтий манікюр (50 фото) – красиві та модні ідеї дизайну нігтів

Жовтий манікюр: модні ідеї та тенденції (50 фото)

Жовтий манікюр стрімко виривається у топ. Головний колір року, брак сонця та позитивних емоцій, а зараз ще й близькість довгоочікуваного літа – усі зірки вдало стали в ряд. Ділимося модними та креативними ідеями, як його обіграти!

1. Яскравий жовтий манікюр

Це ідеальний варіант для перших сонячних днів та просто для гарного настрою. Жовтий дивовижно виглядає з глянцевим або матовим покриттям, з білим і чорним, з нюдом і зі срібними блискітками.

Яскравий жовтий манікюр
Яскравий жовтий манікюр

2. Пастельний жовтий манікюр

Зверніть увагу на ніжні ванільні та бананові відтінки. Вони дуже легкі та витончені, спокійні та підійдуть навіть для не суворого дрес-коду. А ще вся пастельна палітра чудово поєднується між собою.

Пастельний жовтий манікюр
Пастельний жовтий манікюр

3. Манікюр гірчичного кольору

Глибокий гірчичний відтінок підійде тим, хто віддає перевагу більш складним кольорам. Він благородний, дорослий, елегантний, але водночас грайливий та ефектний. А ще він гармонує з іншими складними відтінками – виноградним, винним, смарагдовим чи сапфіровим.

Манікюр гірчичного кольору
Манікюр гірчичного кольору

4. Неоновий жовтий манікюр

Неонові кольори року повертаються в моду. Лимонні та лаймові жовті гармонійно виглядають із таким же салатовим, рожевим, помаранчевим або блакитним. А ще обов’язково спробуй у матовому варіанті! До речі, деякі неонові покриття світяться в ультрафіолеті.

Неоновий жовтий манікюр

5. Чорно-жовтий манікюр

Контраст чорного з яскравим жовтим – один із найвиразніших серед усіх можливих.Не дивно, що цей тренд такий популярний у дизайні нігтів!

Чорно-жовтий манікюр
Чорно-жовтий манікюр

6. Манікюр у сірих та жовтих тонах

На перший погляд здається, що між цими кольорами немає нічого спільного. Але насправді це одне з найгармонійніших поєднань серед усіх можливих, причому у будь-якому виконанні та у будь-яких відтінках.

Манікюр у сірих та жовтих тонах
Манікюр у сірих та жовтих тонах