Ялинкові іграшки своїми руками – 10 простих і красивих ідей, як зробити (фото)

Ялинкові іграшки своїми руками: 10 простих і красивих ідей

Ручна робота завжди цінувалася більше за стандартні заводські прикраси. Особливо зараз, поки в моді знову хендмейд усіх видів та мастей. А коли йдеться про передсвяткову підготовку, то рукоділля та прикраса ялинки – чудовий спосіб провести час із близькими на своє задоволення. Ми зібрали для тебе 10 простих і красивих ідей ялинкових іграшок своїми руками!

1. Кулі зі шнура та намистин

Візьми пінопластову, пластикову або навіть стару скляну основу, декоративний шнур, намисто та клей-пістолет. Загортайте декор красивими завитками і розведіть його стразами, дощем або бантами.

Кулі зі шнура та намистин - Ялинкові іграшки своїми руками

2. Ялинкові кулі з ниток

Тут є дві найпопулярніші техніки. По-перше, можеш просто скачати тугу основу з паперу та гарно обмотати його шнуром на ПВА. Або візьми слабко надуту повітряну кульку, обгорни її змоченою в клеї ниткою, а коли вона засохне – акуратно лусні та дістань основу.

Кулі з ниток - Ялинкові іграшки власноруч

3. Паперові кульки

У хід підуть усі обрізки, що залишилися у тебе після упаковки подарунків. Виріж три кола одного розміру і одну середину менше. Великі кола склади навпіл двічі, закріпи на основу та гарно розгорни.

Паперові кульки - Ялинкові іграшки своїми руками

4. Квіткові кулі

Основу з пінопласту або будь-якого іншого матеріалу туго оберни стрічкою і зафіксуй краї шпильками. Виріж багато маленьких кольорів з тканини або обгорткового паперу, і закріпи їх на кульці. Для фіксації використовуй тонкі швейні шпильки з гарною головкою.

Квіткові кулі - Ялинкові іграшки своїми руками

5. Ялинкові кулі із старих лампочок

Старі лампи, що перегоріли, – відмінна основа для будь-яких ялинкових іграшок. Їх можна розмалювати, обклеїти декупажем чи аплікацією, обваляти у штучному снігу.

Кулі зі старих лампочок - Ялинкові іграшки своїми руками