Які сонцезахисні окуляри в моді 2018. Жіночі окуляри – новинки

Окуляри належать до числа універсальних аксесуарів, але, з’явившись вперше, такими не були. Сонцезахисні пристрої, віддалене нагадують окуляри, існували у стародавніх людей. Роль очок грала деревна кора або кістку, в якій були пророблені отвори для очей.

З тих пір цей предмет зазнавав змін, якийсь час він поєднував у собі кварц або виготовлявся з смарагдів, але зараз він помітно здешевлений і став поширеним.

Які сонцезахисні окуляри в моді 2018: жіночі моделі існують незвичайні і різноманітні.

Дизайнери кажуть, що сучасна мода пропонує носіння окулярів, жіночі колекції кожного сезону містять свої моделі. В велика кількість моделей легко загубитися, щоб зробити правильний вибір, потрібно знати про те, які сонцезахисні окуляри в моді 2018, жіночі тренди і бути знайомим з фасонами.

Які сонцезахисні окуляри в моді (2018): жіночі моделі

Один з відомих дизайнерів заявив, що на подіумі не може бути однієї лише модної моделі, це відноситься до будь-якої речі в гардеробі. Серед очок також можна виділити найпопулярніший фасон, але є кілька претендентів на звання стильною новинки.

Модель очок Короткий опис «Авіатори» Як і джинси, авіатори колись відносилися до чоловічого одягу. З 1970-х років цей стереотип був зруйнований і зараз вони вважаються тими очками, які називають модними сонцезахисними окулярами жіночих моделей 2018 року. Круглі окуляри Зустрічаються варіації з різними оправами, в моді кожна з них. Трендовим варіантом виступають круглі лінзи, оправа контрастного з лінзами кольору. Оверсайз З’явилися завдяки популяції одягу вільного крою. Їх принцип – приховати велику частину обличчя. Котяче око Мерлін Монро полюбила такі моделі, за образу, який вони створюють. Кольорові скла роблять зовнішній вигляд лукавим, чорні частіше зустрічаються в діловому стилі.

Зверніть увагу! Якісь моделі модних жіночих сонцезахисних окулярів 2018 можуть не підходити за типом особи, в результаті вони не будуть прикрашати.

Вибирайте аксесуар розумно: для квадратного і овального обличчя підійдуть оверсайз-типажі, для круглих бажано наявність широких дужок, трикутним особам підходить форма «котяче око».