Як дізнатися, який розмір грудей: 1, 2, 3. Як правильно знімати мірки

Відвідуючи магазини жіночої білизни, більшість жінок не знає розміру своїх грудей. В основному вони покладаються на примірку, довіряючи продавцям, підбирає різні варіанти. Майже всі магазини оснащені примірочними кімнатами.

Але зараз великий вибір бюстгальтерів є і в інтернет-салонах, де приміряти неможливо. В такому разі, потрібно знати розмір грудей. Для цього роблять невеликий розрахунок, отримані дані порівнюють з таблицею розмірів і тоді без особливих проблем набувають вподобаний товар.

Які мірки потрібно зняти, щоб визначити розмір грудей

У магазинах бюстгальтери можна вибрати відповідні за кольором, оформлення, кроєм і додатковим аксесуарам. Але будь-яка жінка буде відчувати себе комфортно, тільки в тому бюстгальтері, який їй повністю підійде за розмірами.

Якщо помилитися і вибрати розмір неправильно, то в поясі буде жати, короткі лямки високо піднесуть груди, чашечки приляжуть нещільно до тіла, кісточки будуть стирчати або натруть під грудьми.

Тому перш ніж піти в магазин або замовити товар через інтернет, необхідно зняти мірки.

Для визначення розміру грудних залоз знімається всього 2 мірки – це обхват корпусу внизу грудях і на її середині.

Щоб визначитися, як дізнатися, який розмір грудей, потрібно мати під рукою спеціальну сантиметрову стрічку для вимірювання.

Як правильно знімати мірки для визначення розміру грудей

Для правильності зняття мірок, бажано, щоб був надітий самий зручний бюстгальтер, але в той же час він повинен надавати грудей красиву форму. Крім того, цей бюстгальтер не повинен мати поролон, що збільшує розмір грудей.

Краще, щоб у процедурі вимірювання хто-небудь допоміг. Адже вимірювати самого себе незручно, що може позначитися на точності результатів.

Під час вимірювання потрібно дотримуватися інструкції. Вона допоможе дізнатися, який розмір грудей, після того, як будуть зняті мірки:

Як дізнатися, який розмір грудей? Для початку сантиметровою стрічкою обхопіть тулуб під грудьми, а потім виміряйте виступаючі місця бюста

  • Обхопити тулуб стрічкою, вона повинна проходити строго під грудьми, не бути ослабленою, а туго прилягати до корпусу. Отримані дані найкраще зафіксувати на папері.
  • Потім при опущених руках, підняти стрічку, провести за виступаючим місцях, приблизно в середині молочних залоз, тобто в області сосків. Отримані результати також бажано записати на папері.

Якщо показники закінчуються не на круглих цифрах, їх необхідно усереднити. Наприклад, при показниках від 67-72 см, береться середнє число 70, а при 83-87 береться число – 85.

Ці цифри вважаються окружністю корпусу під молочними залозами. Потім ці дані знадобляться для того, щоб розрахувати розмір готового виробу.

Які показники відповідають 1, 2 і 3 розміру грудей

Для того щоб придбати відповідний бюстгальтер, необхідно знати, як прийнято позначати розміри. Зазвичай цифра відповідають обхвату грудних залоз, а літера латинського алфавіту відноситься до розміру чашок, наприклад – 80В. Однак не зайвим буде знати, як визначити: 1 (перший), 2 (друге) та 3 (третій) розміри грудей.

Для точного обчислення номери грудних залоз, необхідно виконати нескладний розрахунок. Від розміру виступаючих точок, необхідно відняти показники обхвату корпусу під грудьми, різниця і підкаже потрібний розмір.

Наприклад, якщо розмір під грудьми 88 см, а обхват виступаючих точок становить 103 см, значить від другого показника, тобто найбільшого числа, віднімається перший, різниця буде становити 15 див.

Получившеюся різницю дивляться по таблиці і визначають свій розмір грудей.

Як дізнатися, який розмір грудей Різниця у вимірах Розмір в цифрах 12 – 13 см 1 14 – 15 см 2 16 – 17 см 3

Як правильно вибрати бюстгальтер: таблиця російських розмірів

Дізнавшись, який розмір грудей, залишилося тільки розібратися, як по таблиці потрібно визначати російський розмір виробу. Для цього потрібно знати тільки мірку обхвату грудної клітки під молочними залозами, потім співвіднести її з таблицею. Наприклад, якщо обхват грудей становить – 90 см, то розмір – 75В.

Літерні позначення чашки Цифрові розміри бюстгальтерів 65 70 75 80 85 Розміри в см обхвату грудей А 77-79 82-84 87-89 92-94 97-99 В 79-81 84-86 89-91 94-96 99-101 З 81-83 86-88 91-93 96-98 101-103

Європейські стандарти для визначення розміру бюстгальтера

У країнах Європи не всі розміри однаково позначені, збіги є тільки у російських і німецьких бюстгальтерів.

У таких країнах, як Франція, Італія, Англія, існує зовсім інша маркування розмірів.

Для правильного визначення французького розміру, до російського необхідно додати цифру 15. Наприклад, якщо російська маркування – 65, французька – 80, 70 = 85 і т. д.

Найбільш зручна маркування бюстгальтерів, випущених в Італії, вона номеруется від 1 до 12. З росіянами розмірами італійські співвідносяться наступним чином: маркування «1» дорівнює 65 російському розміром «2» відповідає 70 і т. д.

Зовсім інші розміри бюстгальтерів існують в Америці, так як в цій країні всі заміри проводять не в сантиметрах, а в дюймах. Ця величина набагато більше сантиметра (1 дюйм = 2,5 см), тому і відбувається розбіжність в маркуванні. Самий маленький американський розмір – це 30, він дорівнює російському 65, 32 = 70, 34 = 75, і так до 52 американського розміру.

Паралельні розміри футболок: як не помилитися у виборі

Якщо розглянути таблицю маркувань бюстгальтерів, то поруч з обраним розміром знаходяться такі, які теж можуть прийти в пору. Нерідко близький розмір підходить краще, тому такий виріб сидить більше ідеально, ніж те, що було придбано раніше. Це можуть бути бюстгальтери з однаковими чашечками, але різними поясами, або навпаки пояси залишаться незмінними, чашечка буде змінюватися. Такі розміри носять назву – паралельні або сестринські.

Паралельну маркування варто спробувати в тому випадку, якщо у своєму бюстгальтері відчуваються незручності: лямки впиваються в плечі, пояс натискає на ребра, чашечка неправильно обрамляє груди.

Визначити сестринський розмір досить просто, для цього існує спеціальна таблиця.

Паралельна маркування 65А 70А 75А 80А 85А 90А 65В 70В 75В 80В 85В 90В 65С 70С 75С 80С 85С 90С

 

Щоб підібрати потрібний розмір, таблицю можна читати по горизонталі, вертикалі і діагоналі. Кожне напрям дозволяє вибирати свій параметр. Якщо рухатися по горизонталі, то будуть змінюватися розміри чашок та пояси. Наприклад, якщо вихідний розмір 75В, то для вибору меншою чашечки і пояси вибирається маркування зліва – 70В, якщо на розмір більше, праворуч – 80В.

Дуже часто розміри чашок залишаються ті ж, але пояс тисне, відчувається дискомфорт, тоді необхідно рухатися за номерами, спрямованим по діагоналі. Якщо для початкового розміру – 75В знадобиться більше пояс, береться розмір – 80А, якщо навпаки, пояс і так занадто вільний, краще вибрати менше – 70С.

У тих випадках, коли пояс зручний і не тисне, а чашечки бажано поміняти, то вибираються сусідні розміри по вертикалі. Якщо знадобитися чашечка більше, значить необхідно вибрати розмір – 75С. Більше маленька чашечка відповідає розміру – 75А.

Вибираючи за запропонованим принципом інший бюстгальтер, коли чашечка залишається незмінною, а змінюється пояс, разом з ним відбувається зміна пропорцій.

Такий бюстгальтер вже не буде сидіти добре, навіть якщо постаратися відрегулювати довжину пояса за допомогою гачків.

При підборі бюстгальтера необхідно дотримуватися правила, що будь-який новий, повинен бути більше або менше колишнього, тільки на 1 розмір. Так як кожен бюстгальтер повинен збігатися пропорційно з фігурою жінки, підкреслювати її красу, а не псувати.

Як розрахувати розмір грудей за допомогою онлайн-калькулятора

Найбільш точно дізнатися, який розмір грудей, допоможе онлайн калькулятор, так як він може безпомилково розрахувати показники європейських розмірів і вкаже американські і французькі маркування за одну мить, одразу одночасно. Тому це дуже зручний і надійний спосіб.

Щоб скористатися онлайн-калькулятором, необхідно в пошуку набрати текст: знайти онлайн-калькулятор для розрахунку розмірів жіночої білизни. Потім вибрати підходящий сайт, де буде розміщений онлайн-калькулятор.

Ця послуга буде представлена в вигляді спеціальної розрахункової таблиці, куди необхідно надрукувати тільки 2 показники: об’єм грудей і обхват тіла під грудьми. Потім натиснути на віконце – «розрахувати», приблизно через секунду, з’являться відразу всі розмірні позначення, прийняті в різних країнах.

Як тільки вийде дізнатися, який розмір грудей, зробивши правильні заміри, познайомившись з маркуванням різних країн, не складе особливих труднощів підібрати бюстгальтер, випущений в будь-якій країні світу.

Олена Малишева розповість, як дізнатися, який розмір грудей у вас, і порадить, на що звертати увагу при виборі бюстгальтера:

Поради щодо підбору бюстгальтера у відповідності з розміром грудей: