Як дізнатися, який розмір грудей: 1, 2, 3. Як правильно знімати мірки

Відвідуючи магазини жіночої білизни, більшість жінок не знає розміру своїх грудей. В основному вони покладаються на примірку, довіряючи продавцям, підбирає різні варіанти. Майже всі магазини оснащені примірочними кімнатами.

Але зараз великий вибір бюстгальтерів є і в інтернет-салонах, де приміряти неможливо. В такому разі, потрібно знати розмір грудей. Для цього роблять невеликий розрахунок, отримані дані порівнюють з таблицею розмірів і тоді без особливих проблем набувають вподобаний товар.

Які мірки потрібно зняти, щоб визначити розмір грудей

У магазинах бюстгальтери можна вибрати відповідні за кольором, оформлення, кроєм і додатковим аксесуарам. Але будь-яка жінка буде відчувати себе комфортно, тільки в тому бюстгальтері, який їй повністю підійде за розмірами.

Якщо помилитися і вибрати розмір неправильно, то в поясі буде жати, короткі лямки високо піднесуть груди, чашечки приляжуть нещільно до тіла, кісточки будуть стирчати або натруть під грудьми.

Тому перш ніж піти в магазин або замовити товар через інтернет, необхідно зняти мірки.

Для визначення розміру грудних залоз знімається всього 2 мірки – це обхват корпусу внизу грудях і на її середині.

Щоб визначитися, як дізнатися, який розмір грудей, потрібно мати під рукою спеціальну сантиметрову стрічку для вимірювання.

Як правильно знімати мірки для визначення розміру грудей

Для правильності зняття мірок, бажано, щоб був надітий самий зручний бюстгальтер, але в той же час він повинен надавати грудей красиву форму. Крім того, цей бюстгальтер не повинен мати поролон, що збільшує розмір грудей.

Краще, щоб у процедурі вимірювання хто-небудь допоміг. Адже вимірювати самого себе незручно, що може позначитися на точності результатів.

Під час вимірювання потрібно дотримуватися інструкції. Вона допоможе дізнатися, який розмір грудей, після того, як будуть зняті мірки:

Як дізнатися, який розмір грудей? Для початку сантиметровою стрічкою обхопіть тулуб під грудьми, а потім виміряйте виступаючі місця бюста

  • Обхопити тулуб стрічкою, вона повинна проходити строго під грудьми, не бути ослабленою, а туго прилягати до корпусу. Отримані дані найкраще зафіксувати на папері.
  • Потім при опущених руках, підняти стрічку, провести за виступаючим місцях, приблизно в середині молочних залоз, тобто в області сосків. Отримані результати також бажано записати на папері.

Якщо показники закінчуються не на круглих цифрах, їх необхідно усереднити. Наприклад, при показниках від 67-72 см, береться середнє число 70, а при 83-87 береться число – 85.

Ці цифри вважаються окружністю корпусу під молочними залозами. Потім ці дані знадобляться для того, щоб розрахувати розмір готового виробу.