Як прикрасити вхідні двері на Новий рік – красиві ідеї (фото)

Як прикрасити вхідні двері на Новий рік: 10 відмінних способів

Будь-який будинок починається з дверей. Тож не забувай про неї, якщо тобі хочеться, щоб святкова атмосфера панувала всюди. Зібрали 10 цікавих ідей, як прикрасити вхідні двері на Новий рік. Тут і вінки, і гарні гілки, і кумедні малюнки – вибирай!

1. Новорічний вінок із цитрусовими

Якщо хочеш, щоб твій будинок одразу зустрічав гостей тонким цитрусовим ароматом, прикрась двері вінком із сухими апельсиновими часточками. Доповни їх паличками кориці, зірочками бадяну, гвоздикою та іншими ароматними спеціями.

Новорічний вінок із цитрусовими - Як прикрасити вхідні двері на Новий рік

2. Календар для дверей «Відлік днів до Нового року»

Вважаєш годинник до довгоочікуваного свята? Тоді прикрась двері ошатним тематичним календарем, підвісь у нього гарний блискучий маркер і викреслюй день за днем.

Календар Відлік днів до Нового року - Як прикрасити вхідні двері на Новий рік

3. Класичні різдвяні вінки

З одного боку, вони дуже схожі. З іншого боку, ти можеш прикрасити їх чим завгодно і в будь-якому стилі: червоними кулями, золотими зірками, м’якими іграшками, штучним снігом або природними матеріалами.

Класичні різдвяні вінки - Як прикрасити вхідні двері на Новий рік

4. Ялинкові гілки

Дуже красиво виглядають пухнасті та об’ємні ялинкові гілки на двері. Стяни їх декоративним бантом і прикрась кулькою або ліхтариком. А меншими гілками оформи дверну коробку навколо.

Ялинкові гілки - Як прикрасити вхідні двері на Новий рік

5. Гарні новорічні гірлянди

Гірлянда, що світиться навколо дверей – це не тільки красиво, але й зручно. Так ти точно завжди побачиш дверну ручку і з першого разу потрапиш до замкової щілини.

Красиві новорічні гірлянди - Як прикрасити вхідні двері на Новий рік

6. Прикраси на Новий рік для подвійних дверей

На подвійних стулках ефектно виглядає такий самий подвійний симетричний декор. Зроби два однакові вінки, букети або композиції з гілок. А можеш залишити невеликий сюрприз для найуважніших у вигляді символічних відмінностей.

Прикраси на Новий рік для подвійних дверей