Як позбутися чорних крапок на обличчі: 12 способів

Як позбутися чорних точок на обличчі: 12 способів

На які тільки екстремальні процедури не йдуть у всьому світі заради чистої та рівної шкіри. Причому не лише жінки, а й чоловіки, які хочуть добре виглядати чи стежать за зовнішністю за обов’язком служби. Але що робити, коли походи до косметолога забирають занадто багато коштів та часу? Ділимося 12 способами, як позбутися чорних точок на обличчі в домашніх умовах!

1. Сіль та сода

Приготуй м’яку кашку із солі та соди в рівних пропорціях, нанеси на проблемні місця та потримай до засихання. Сіль добре розм’якшує, а сода очищає. А якщо додати в кашку трохи засобу для вмивання, вийде ефективний скраб!

Сіль та сода - Як позбутися чорних точок на обличчі

2. Біла глина

Найкращий засіб для очищення шкіри від чорних крапок – біла глина у будь-яких варіаціях. Можеш використовувати її при вмиванні, користуватись готовими масками або зробити власну. Розведи порошок водою до стану сметани та капни трохи оливкової олії для пом’якшення.Якщо тримаєш маску довго, періодично обприскуй обличчя, щоб глина не пересихала надто сильно.

Біла глина - Як позбутися чорних точок на обличчі

3. Рисовий скраб

Кілька ложок рису добре промий і залий на ніч окропом. Злий рідину і розімніть його в кашку – це твій скраб для ранкового вмивання. Можеш додати дрібку солі або меленої кави, ложку меду або краплю олії. Такий засіб не тільки очищає обличчя від чорних крапок, але й чудово покращує кровопостачання.

Рисовий скраб - Як позбутися чорних точок на обличчі

4. Скраб із кориці та меду

Змішай мед з меленою корицею в пропорції 3:1 і помасажуй обличчя цією сумішшю. Перед процедурою обов’язково розігрій шкіру або хоча б інтенсивно вмийся теплою водою. Рецепт підходить власникам чутливої ​​шкіри, для якої інші домашні скраби є надто абразивними.

Скраб з кориці та меду - Як позбутися чорних точок на обличчі